METROPOL
METROPOL

11 Haziran 2021

Anne Hathaway’den Yeni Bir Romantik Komedi Hikayesi

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

anne hathaway

Fotoğraf: @christianhogstedt

İflah olmaz romantiklere ve ne olursa olsun romantik komedilerden vazgeçemeyenlere iyi bir haberimiz var. Anne Hathaway, Tahar Rahim, Marisa Tomei, Joanna Kulig ve Matthew Broderick gibi isimleri bir araya getiren kadrosuyla dikkat çeken yeni bir romantik komedi filmi bizleri bekliyor.

“Gerçekten modern bir romantik komedi” olarak tanıtılan “She Came To Me” bizleri New York’ta geçen çok katmanlı bir maceraya davet ediyor.

Filmin konusuyla ilgili elimizde çok fazla veri olmasa da paylaşılan ilk bilgiler şöyle: “Yazar tıkanıklığından muzdarip bir besteci tek gecelik bir ilişkiden sonra yazma tutkusunu yeniden keşfeder. Yetenekli genç bir çift, ebeveynlerine aşklarının sonsuza kadar sürebilecek bir şey olduğunu kanıtlamak için savaşır her şeye sahip olan kadın için aşk en beklenmedik noktalara ulaşır.”

Bu kadroyu bir araya getiren isim ise Maggie’s Plan, The Private Lives of Pippa Lee, Angela ve Personal Velocity gibi filmlere imza atan Rebecca Miller. Aslına bakarsak bu proje uzun zamandır hayata geçmeyi bekliyor. Zira Miller, 2017’de ilk adımlarını attığı proje için Nicole Kidman, Steve Carell ve Amy Schumer gibi isimleri düşünmüştü. Zaman aşımına uğrayan proje şimdi yeni bir kadroyla hayata geçiyor.

Killer Films’den Christine Vachon ve Pamela Koffler, Round Films'den Miller ve Damon Cardasis’ın yapımcılığını üstlendiği filmin müziklerinde ise Oscar ödüllü Alexandre Desplat imzasını göreceğiz. Hollywood Reporter’da yer alan haberde yapımcılar, “Dünyanın inanılmaz zor günler geçirdiği bir dönemden sonra Rebecca'nın bir sonraki filmini yapmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Rebecca eğlenceli ve modern bir New York hikayesi yarattı ve böyle benzersiz yetenekli bir oyuncu kadrosunun yolculuğumuza katılmasından dolayı çok heyecanlıyız.” diyerek heyecanlarını paylaştılar.

Romantik komedi tutkunları filme ne zaman kavuşacak kesin bir tarih veremiyoruz ancak filmin çekimlerine sonbaharda başlanacağı gelen bilgiler arasında.

ETİKETLER: ANNE HATHAWAY , REBECCA MİLLER