METROPOL
METROPOL

14 Mayıs 2022

A Simple Favor'ın Devam Filmi Yolda

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

A Simple Favor'ın Devam Filmi Yolda

Lionsgate ve Amazon Studios, A Simple Favor'ın devam filminin geleceğini duyurdu. Devam filmi, Anna Kendrick ve Blake Lively'nin yanı sıra yönetmen Paul Feig ile birlikte geri dönecek.

2018'in hit gizem-komedi filmi A Simple Favor, Amerikalı yazar Darcey Bell'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmış ve dünya çapında gişede 97 milyon dolardan fazla kazanmıştı. Anna Kendrick ve Blake Lively’nin başrollerinde yer aldığı film, küçük bir kasabada yaşayan ve  internette çektiği videolarla ünlenen bekar anne Stephanie Ward'un (Anna Kendrick) hayatının en yakın arkadaşı Emily Nelson'ın (Blake Lively) bir iz bırakmadan kaybolmasıyla yaşadığı değişime odaklanıyordu.

Lionsgate için büyük bir ticari başarı elde eden film, hikayenin tam olarak bitmediğinin sinyallerini veriyordu aslında. Gelen son haberler de hayranların uzun zamandır beklediği bir şeydi. Devam filminde başrol oyuncularının yanı sıra yönetmen Paul Feig de geri dönecek. Ayrıca senaryoda imzası bulunan Jessica Sharzer da yapımda yer alacak.

Kırmızı halıların yıldızı Blake Lively en son Jude Law'ın karşısında The Rhythm Section'da rol almıştı. Ayrıca Scott Pilgrim'in yaratıcısı Bryan Lee O'Malley'nin çizgi romanından uyarlanan Seconds ile ilk uzun metrajlı yönetmenliğini yapmaya hazırlanıyor. En fazla, hit Pitch Perfect dizisindeki rolüyle tanınan Kendrick ise kısa süre önce Netflix filmi Stowaway'de rol aldı.

Filmle ilgili neler düşünüyorsunuz, devam filmi haberi sizi heyecanlandırdı mı bilinmez. Ancak biz özellikle gala ve tanıtım gezilerinde Blake Lively’nin görünümlerine hayran kalmak için sabırsızlanıyoruz.

ETİKETLER: A SİMPLE FAVOR , BLAKE LİVELY