05 Aralık 2014

Sascha Breuer’dan Pratik Saç Modelleri

Braun Kreatif Direktörü Sascha Breuer Braun’un yeni akıllı sensör teknolojiye sahip saç kurutucusu SensoDryer’la ve yeni seyahat serisi Style&Go ile evde pratik stiller yaratmanın yollarını Burcu Esmersoy’un saçlarında gösterdi. Sascha dünyaca ünlü bir saç stilisti. Birçok dergi çekimi ve reklam filminde imzası bulunan Breuer Anne Hathaway, Cameron Diaz, Sienna Miller, Naomi Campbell gibi ünlülerle çalışıyor. Ona göre bu yeni ürünler güzelliğin olmazsa olmazları. Burcu Esmersoy’un saçlarında farklı saç stilleri yaratırken; “Yeni Braun SensoDryer, profesyonellerin uzmanlığını ve şekillendirme becerisini kullanıcının ellerine veriyor…” diyor.

 

 

Burcu’nun yoğun temposu içinde neler yapabileceğini anlatan Sascha “Stresli günlerde saçların biraz kabarabilir. Böyle durumlarda saçından minik bir parça alıp Style&Go serisindeki mini şekillendiriciyi yukarıdan aşağı doğru uygulamalısın. Bu işlem sonucunda saçların pırıl pırıl olacak. Çünkü cihaz senin saçın için uygun olan ısıyı kullanıyor. Sonrasında sadece elinle saçına uygun formu vermek kalıyor “diyor. Ayrıca Burcu’ya bir davet öncesi kuaföre uğramaya vakti kalmadığında evde uygulayabileceği pratik bir topuz modeli gösteriyor.

 

Sascha Breuer ve Burcu Esmersoy'un videosunu izlemek için tıklayın.

 

 

BRAUN SENSODRYER

Cesur saç stillerini evde uygulamak imkansız gibi görünse de doğruyardımcılarla bu mümkün. En önemli nokta,saçların doğru kurutulması. Dünyanın 1 numaralı Sensocare saç şekillendirici grubunun en premium ve sofistike üyesi yeni Braun SensoDryer, üstün akıllı sensör teknolojisi ve sıradan saç kurutucuların rakip olamadığı profesyonel performansını birleştirerek ev rahatlığında profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Isıyı dakikada 600 kez ölçen dahili bir termo sensörüyle ısıyı anında optimum düzeye saçınızı fazla kurutmadan getirerek, her kurutmada parlak ve sağlıklı görünen saçlar sunuyor. Yenilikçi IONTEC teknolojisi ile saçlara ekstra parlaklık kazandıran ve elektriklenmeyen saçlar elde edilebiliyor. Ayrıca 5 kat daha uzun ömürlü AC motor ve fan sistemi, kızıl ötesi ısıtma sistemi, stili sabitlemek için ekstra soğuk şok özelliği ve ekstra hassas şekillendirme aksesuarlarına da sahip.

 

BRAUN STYLE&GO SERİSİ

Braun Style&Go kurutucu ve mini düzleştirici nerede olursanız olun mükemmel şekillendirme sonuçlar sağlayan, Braun'un en küçük ve en hafif taşınabilir serisi. İyonik teknolojisiyle hızlı ve pürüzsüz bir şekillendirme sunan saç kurutucusu ve seramik kaplama plakalarıyla saçınızı koruyan mini şekillendiriciden oluşan seriyi dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz voltaj özellikleriyle saçınızı istediğiniz yerde, istediğiniz sıklıkta şekillendirebilirsiniz.

ETİKETLER: BURCU ESMERSOY , BRAUN