METROPOL
METROPOL

06 Ocak 2021

Harry Styles ve Phoebe Waller-Bridge İle Yeni Yılın İlk Disko Ateşini Yakıyoruz

harry stiles
@harrystyles

Harry Styles'ın "Treat People With Kindness" klibi hem yaratılan parti atmosferi hem de Gucci'nin ışıltılı tasarımlarıyla yeni yıla pozitif bir giriş yapmamızı sağlıyor. Fleabag dizisinin yapımcısı ve başrol oyuncusu Phoebe Waller Bridge'in kendisine eşlik ettiği 30'lar dönemini yansıtan klip, siyah beyaz bir çekimle karşımıza çıkmasına rağmen şarkı ve videonun yakaladığı etki oldukça renkli ve eğlenceli. Yönetmenliğini Ben ve Gabe Turner üstlendiği sürpriz klip aynı zamanda farklı dans sahneleriyle birlikte bize geçmişin disko ruhunu yeniden hatırlatıyor.

Yayımlandığında Billboard 200 listesine bir numaradan giriş yapan “Fine Line” albümü, Rolling Stone tarafından da ‘Tüm Zamanların En İyi 500 Albümü” listesindeki yerini almıştı. Albümden hit şarkılar “Watermelon Sugar” ve “Adore You”, Grammy Ödülleri’nde ‘En İyi Pop Solo Performansı’ ve ‘En İyi Müzik Videosu’ kategorilerine de aday gösterildi.

Harry Styles'in " Treat People With Kindness" klibini Youtube üzerinden izleyebilir veya seçtiğiniz müzik platformlarından dinleyebilirsiniz. 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Gucci Official (@gucci)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: HARRY STYLES , 2021 , TREATPEOPLEWİTHKİNDNESS