METROPOL
METROPOL

29 Kasım 2021

Dua Lipa’nın Yeni Projesi Hazır

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Dua Lipa

Instagram’ın en etkin yıldızlarından Dua Lipa, favori rotalarını topladığı not defterini yeni bir platformla buluşturuyor. Vogue’a yaptığı açıklamada bunun çok uzun süredir hayalini kurduğunu söyleyen Lipa stil, kültür ve sosyal hayatı kapsayan bir içerik sunuyor.

“Gittiğim yerlerde her şeyin listesini yapıyorum. Sevdiğim otellerden favori mekanlarıma, yaptıklarımı not almak benim en büyük hobim. Arkadaşlarım ve ailem bir yere seyahate gittikleri zaman mutlaka ne yapacakları konusunda benden fikir alır ve şimdi bu fikirleri herkesin bilmesini istiyorum.” diyen genç şarkıcı Service95’le kişisel dünyasının kapılarını aralıyor. Instagram’da 75 milyon takipçisi olan Lipa, bu yeni platformla birlikte çok daha fazla şey paylaşacağının altını çiziyor.

Sadece moda ya da mekanlara odaklanmanın dışında yardım amacıyla kullanılacak olan Service95, gençlere destek olabilecek fikirler ve bağlantılar da sunacak. Dua Lipa’nın ünlü arkadaşlarıyla yaptığı röportajlar da podcast serisi olarak eklenirken genç şarkıcı bu şekilde insanların birbirine yardımcı olabileceği ve ilham verici bir alan yaratmayı umuyor.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

DUA LIPA (@dualipa)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: DUA LİPA , BÜLTEN , MODA