METROPOL
METROPOL

29 Eylül 2021

Birlikte İyileşiyoruz

 

golden key bördübet

Geçtiğimiz Temmuz ayında Marmaris'te yaşanan büyük yangın felaketinin yaraları sarılmaya devam ediyor. Doğa kendini eski haline getirmek için iyileşirken Golden Key Bördübet, yanan ormanlara ithaf ettiği müzik dinletisi ile doğaya duyduğu saygıyı, coşku ve umudu bir arada yaşatıyor. 

Doğal hayatı koruma konusundaki hassasiyetini ve doğaya saygılı konuk ağırlama felsefesini koruyan Golden Key Bördübet'te 25 Eylül'de gerçekleştirilen müzik dinletisi, Marmaris yangınına atfedilirken "Birlikte İyileşelim" konsepti sahiplenildi ve Alaturka Records Grubu tarafından, Anadolu topraklarındaki nice acı tatlı günlerin izlerini taşıyan Anatolian Spirit Müzik Performansı sahneye kondu.

Tüm misafirlerin ve katılımcıların adına Tema’ya ağaç bağışında bulunulan gecede, Golden Key Otelleri Kurucusu Şebnem Uyar tarafından yapılan konuşmanın ardından Alaturka Records Grububunun Anatolian Spirit dinletisi, Bördübet’in büyüleyici doğasında, sanatla ve müzikle harmanlanarak yaşanan yangının izlerinin silineceği umudunu gönüllerde yeşertti.

 

İlgili Başlıklar