MODA
MODA

04 Nisan 2022

Kendall'ın Seçimleri

Moda dünyasının en çok aranan isimlerinden birisiniz. Çalıştığınız markaları nasıl seçiyorsunuz?

Stilistim Dani Michelle beni yeni markalarla tanıştırma konusunda çok iyidir. Ben de vaktim oldukça internetten yeni ve yükselen markaları incelemeyi seviyorum. O kadar çok muhteşem ve yetenekli tasarımcı var ki... Elimden geldiğince hepsinin yeni ürünlerini giyerek onlara destek olmaya çalışıyorum.

Valérie Messika alanında öncü biri. Modern, gündelik pırlanta vizyonuyla büyük bir etki yarattı. Onunla çalışmak istemenizin bir nedeni bu olabilir mi?

Messika’nın Move, Glam’Azone ve My Twin gibi ikonik ve çarpıcı parçalarına bayılıyorum. Bir süredir markanın hayranıyım diyebilirim. Bilhassa estetik anlayışımız benzer olduğu için Messika ile çalışma fırsatı beni çok heyecanlandırdı.

Kendall Jenner

Messika’nın imzası hareketli ve her gün kullanılabilen pırlantalar. Hangi Messika tasarımı size her gün eşlik ediyor?

Glam’Azone çift pave yüzüğe sahip olduğum için çok şanslıyım. Pave olmayan bir versiyonu da bulunuyor. Çıkabilen zinciri sayesinde en çok bu parçayı kullanıyorum. Tek başına ya da üst üste olarak her gün kullanılabilir. İkonik bir çağdaş mücevher koleksiyonu olan Glam’Azone, Messika’nın kadınları antik mitolojinin kahramanları gibi özgür, güçlü, kazanan ve ışıltılı gördüğü vizyonunu vurguluyor.

Bu parçaları takmak için en doğru fırsat nedir?

Herhangi bir fırsatın mücevher takmak için yeterince iyi olduğuna inanıyorum. İster spora gidiyor ister arkadaşlarımla dışarı çıkıyor olayım, stilimi mücevherle tamamlamayı çok seviyorum. Genelde üzerimde bir-iki parça mutlaka oluyor.

Sizce mücevher kıyafeti tamamlayan son dokunuş mudur? Nasıl oluyor da her gün pırlanta takabiliyorsunuz?

Kombinasyonumu mücevherle tamamlamaya bayılıyorum! Çoğunlukla stilimi birkaç yüzük ya da altın küpelerle tamamlıyorum. Kıyafetime ve güne bağlı olarak beyaz ve sarı altın arasında geçiş.

Kendall Jenner

İmza görünümünüzü nasıl tanımlarsınız ve neden?

İmza kombinim sık sık değişiyor ama genellikle uyumlu ve rahat hissetmeyi seviyorum. Pantolon, mokasen ve kazak şu sıralar elimi ilk attığım parçalar.

Son yıllarda hangi mücevher trendi üzerinizde en büyük etkiyi bıraktı?

Halka küpeleri çok seviyorum; oldum olası giysilerime çok uyduğunu düşünmüşümdür. Örneğin; Messika’nın XXL Move halka küpeleri favorim. Genelde yüzük ve zarif bir kolyeyi tercih ederim.

Ne tür mücevherleri birlikte kullanıyorsunuz? Mücevherleri üst üste takmayı tercih ettiğiniz bir bölge var mı; boyun, kulak, bilek veya parmaklar?

Birden fazla mücevheri üst üste takacaksam çoğunlukla yüzük veya küpeyi tercih ediyorum. Biraz daha stil katmak adına birden fazla küpe takmak ya da iddialı bir kolye seçmek her zaman işe yarar.

Messika’yı hangi üç kelimeyle tanımlarsınız?

İddialı, zamansız, havalı.

Kendall Jenner

Sizce nasıl kadınlar Messika mücevherlerini takıyor?

Messika her kadına uygun bir parça sunuyor! Çok çeşitli stiller var. İster iddialı, ister daha klasik; sade ve zarif, ister daha çarpıcı... Hepsi var.

Mücevhere dair en özel anınız nedir?

En özel anım çocukken Kylie ile birlikte annemin mücevher kutusuyla oynamak. Hepsini denemek çok eğlenceliydi. Annemin sürekli taktığı altın küpeler vardı ve onlara bayılırdım.

En sevdiğiniz şehir hangisi ve neden?

Los Angeles. Muhtemelen evim burada olduğu için nispeten yanlı bir cevap bu ama bilemiyorum, enerjisi çok güzel ve ailem orada yaşıyor.

ETİKETLER: KENDALL JENNER , MESSİKA , MÜCEVHER , RÖPORTAJ