MODA
MODA

04 Eylül 2021

Işıltılı Bir Dünya

raisa vanessa x atasay

Yarattığı eşsiz tasarımlarla tüm dünyanın dikkatini çeken Raisa Vanessa, güçlü bakış açısını Türkiye'de ve dünyada 84 yıldır mücevher sektöründe hizmet veren Atasay için kullanıyor. Güçlü ve modern kadının ruhunu yansıtan ilhamını yepyeni kapsül koleksiyon Raisa Vanessa x Atasay işbirliğiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. 

Raisa Vanessa’nın modern ve zamansız tasarımlarını Atasay’ın mücevher konusundaki ustalığında buluşturan bu kapsül koleksiyon ilhamını Art Deco kültüründen alıyor.

Özgün ve göz dolduran 25 parçadan oluşan koleksiyonda yer alan ve şehirli kadının stilini bir üst noktaya taşıyan tasarımlar Art Deco çizgileriyle günün her anına uygun seçimler sunuyor. Duality kavramının da altını çizen ve ilhamının çıkış noktalarından biri olarak konumlandıran koleksiyonda yer alan yüzük, küpe ve kolyeler çabasız şıklığın anahtarını sunuyor. Zanaatkarlığa odaklanan koleksiyon, modanın ve sanatın çağdaş temsilcileri olarak moda dünyasıyla buluşuyor.

raisa vanessa x atasay

Raisa Vanessa’nın güçlü yüksek moda kültürü ile, Atasay’ın uzman ve ödüllü tasarım ekibinin ustalığı ve kusursuz el işçiliği ile hayata geçen kapsül koleksiyon heykelsi formlarla dikkat çekerken, malahit, lapis lazuli gibi değerli taşların asimetrik geometrilerde buluştuğu tasarımlar, kadınların her gününde, gündüzden akşama her anlarına eşlik edecek ve stil ilhamları veriyor. 

Son dönemlerin öne çıkan trendlerinden kişiselleştirmeye uygun parçalar ile işin içerisine harfler katılarak mücevher dünyasında yeni bir yola giriliyor. 

Moda tutkunlarına göz alıcı alternatifler sunan koleksiyonu buradan inceleyebilirsiniz. 

ETİKETLER: ATASAY , RAİSA & VANESSA , RAİSA VANESSA X ATASAY