MODA
MODA

16 Kasım 2021

Herkes Bir Arada Yaşamak Zorunda

Cartier ilk kez tüm marka dostlarını bir araya getirdiği yepyeni bir film ile tüm odağımızı “aile” kavramına çeviriyor. Paris, Los Angeles ve Şangay’da çekilen ve Ella Balinska, Mariacarla Boscono, Monica Belluci, Khatia Buniatishvili, Lily Collins, Golshifteh Farahani, Mélanie Laurent, Troye Sivan, Willow Smith, Annabelle Wallis, Jackson Wang ve Maisie Williams’ın yer aldığı LOVE IS ALL filminde tüm karakter birbirlerinin yaratıcılığı ve enerjisinden beslenirken, Cartier gibi bir Maison’un devamlılığı için kültürel ve sanatsal çeşitliliğin ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor. 

Her daim yeni, özgün ve neşe dolu yaklaşımıyla tanınan genç Britanyalı yönetmen ve moda fotoğrafçısı Charlotte Wales’in yönettiği film, Cartier için neyin önemli olduğunu gözler önüne seriyor; her bireyin özgünlüğünün başka bireylerle zenginleşeceği ve bu bağlantıların bizim yeteneklerimizi pekiştireceğine duyulan inanç. Bu film, kalıpların dışında düşünmemiz, engellerin ve hayatlarımızı veya kalplerimizi özgürleştirme arzumuzu zapt eden her ne ise onların üstesinden gelmemiz gerektiğini bilen bir markanın bir nevi bizlere armağanı.

Roger Glover ve Ronnie James Dio’nun 1970’li yıllarda bestelediği LOVE IS ALL şarkısının da başrolde olduğu bu kampanya filmi için Cartier Kıdemli Başkan Yardımcısı & Pazarlama Direktörü Arnaud Carrez “Birlikte daha güçlü ve özgün olduğumuza inanmak, Cartier felsefesinin bileşenlerinden biri ve bu nedenle, hayatı bir kutlama hissiyle kucaklayan bu ilham verici sanatçıları bir araya getirdik. Coşkuyla doldurdukları kırmızı Cartier kutusuyla, yerçekimine meydan okuyorlar.” açıklamasını yapıyor.

ETİKETLER: CARTİER , LİLY COLLİNS , MONİCA BELLUCİ , WİLLOW SMİTH , JACKSON WANG