MODA
MODA

24 Kasım 2021

Dilekler Çocuklar İçin

bulgari

Geleceğin bugünden daha iyi olmasını sağlamak ancak çocukların yeterli ve adil eğitim ve sağlık hizmetleri almasıyla mümkün. Dünya Çocuk Hakları Günü vesilesiyle, Bulgari ve Save the Children Vakfı projesi bu zorlu durumu dünyanın dört bir köşesindeki çocuklara sağlık, eğitim ve her şeyden önce fırsat eşitliği dileyen herkesin hayallerine ses vererek ifade etmeye çalışıyor.

20 Kasım'da Bulgari'nin iletişim kanallarından başlattığı Senin İçin Dileğim projesi, ilham verici içeriklerle sunuldu. Paylaşılan videoda farklı bireylerin çocuklara adadığı evrensel dilekler, dünyanın her köşesinden çocuğu birbirine bağlıyor. Aşk, umut, destek, eğitim, macera, deneyim, güç ve azime odaklanan söylemlerle yaş ve cinsiyet sınırları aşılıyor. Çalışmada hayaller, Bulgari ve Save the Children mücevher tasarımları ile sembolize ediliyor. 

bulgari

Bulgari’nin CEO’su Jean-Christophe Babin başarılı iş birliğini ise; Bulgari’nin Save the Children projesiyle 12 yıllık iş birliğinde Bulgari’nin tek dileği, eğitim yoluyla en savunmasız çocukların geleceğini güçlendirmektir. Ama dilekler tek başına yeterli olmuyor. 2009’da çocukların hayatında elle tutulur bir etki için günümüzde 100 milyon doları aşan ve 2 milyon dezavantajlı çocuğa ulaşan bir bağış kampanyası başlattık. Uzun dönem hedefimiz olarak her zamankinden daha güçlü ve hayatını dilediğince yaşayan daha fazla çocuğa hizmet etmek istiyoruz." sözleriyle açıklıyor. 

ETİKETLER: SAVE THE CHİLDREN VAKFI PROJESİ , DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ , BULGARİ