28 Aralık 2020

Bella Hadid Onaylı Yüzük Markası: La Manso

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

La Manso

Yeni bir trend ya da marka keşfedeceksek, öne çıkan birkaç ismi takip etmemiz yeterli. Tahmin edilebileceği üzere akla gelenlerin başında ise Bella Hadid var. Sadece giydikleri değil, aksesuarları da hep göz önünde. La Manso’yu da bu şekilde keşfediyoruz aslında. İspanyol tasarımcı Adriana Manso tarafından kurulan marka, rengarenk yüzükleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Manso, kendini mücevher tasarımcısı olarak değil sadece bir yaratıcı olarak görüyor. Kendi mücevherlerini yapmaya olan tutkusu, La Manso’nun da ortaya çıkışına zemin hazırlamış. Büyükannesinin takı koleksiyonunu inceledikten sonra 90'lı yıllardan kalan yüzük tasarımlarını denemeye başlayan Adriana Manso, tasarımlarına “Thanx God I’m Lucky”, “Lonely Boy” ve “My Ex's Funeral” gibi eğlenceli isimler vererek markanın renkli DNA’sını perçinliyor.

Markanın felsefesi “less is more” anlayışını biraz sarsacak türden. Zira La Manso dünyasında ne kadar çok o kadar iyi… Bu sebeple aşırıya kaçma gibi bir rahatsızlık hissedilmesinin de önüne geçmiş oluyor. Bella Hadid’in yanı sıra Dua Lipa, Miley Cyrus ve Iris Law da La Manso’nun bu duruşunu gözler önüne seren isimlerden.

 La Manso

ETİKETLER: LA MANSO , AKSESUAR , BELLA HADİD