F

19 Aralık 2018

Yeni Yıl Heyecanını Soho House İstanbul'da Yaşayın

YAZI: ZEYNEP GÜR

soho house

Yeni yıl için geri sayım tuşuna çoktan basıldı; peki programlar yapıldı mı? Eğer hala karar aşamasındaysanız, bu süreci hızlandıracak birkaç alternatif yılbaşı programı önerimiz mevcut. Yılın ilk saatlerini en keyifli şekilde karşılamak isteyenler için Soho House İstanbul akıl çelen bir yılbaşı programıyla huzurlarınızda.

Cecconi's

2018'in son demlerini modern ve klasik bir İtalyan restoranında kutlamak isteyenler; Soho House İstanbul'un 19. yüzyıla ait Palazzo Carpi binasının arka bahçesinde konumlanan Cecconi's İstanbul geri çeviremeyeceğiniz bir yılbaşı programıyla karşınızda. 31 Aralık Pazartesi akşamı misafirlerine kapılarını açmaya hazırlanan Cecconi's İstanbul, el yapımı makarnalar, odun fırınından çıkan pizzalar, deniz ürünleri ve ciccheti'den oluşan menüsüyle 21.00'den itibaren kutlamalara başlıyor. Yılın ilk saatlerini şehrin en iyi İtalyanında geçirmek isteyenler mutlaka ajandasına Cecconi's'i katmalı. 

Yılbaşı gecesini Cecconi’s Istanbul’da geçirmek için minimum harcama garantisi 320 TL’dir. Yerinizi ayırmayı unutmayın.

İletişim ve rezervasyon: 0212 377 71 80 

Adres: Soho House Istanbul, Meşrutiyet cad. No: 56 Beyoğlu, İstanbul

 soho house

The Allis

Yine Soho House bünyesi içinde başka bir lezzet vahası olan The Allis, The Glass Building'in içinde hafif öğle atıştırmalıkları, akşam mezeleri ve öğleden sonra çay saati opsiyonuyla misafirlerine kaliteli vakit vaadinde bulunuyor. Kahve, taze sıkılmış meyve suları ve farklı kokteyl çeşitlerinin de servis edildiği The Allis, her gün değişen öğle ve akşam yemeği menüsüyle taze tatların peşine düşüyor. İlhamını Soho House Chicago'daki The Allis'den alan The Allis İstanbul, gün boyu açık lounge alanı, barı ve Noel ruhunu yansıtan bahçesiyle yılbaşı dendiğinde ilk akla gelenlerden. 

Menu detayları ve daha fazla bilgi için: www.theallisistanbul.com 

The Allis Noel Pazarı

Soho House'un yılbaşı programı dur durak bilmiyor. 23 Aralık Pazar günü, The Allis bahçesinde yer alan Chancery’de yerel tasarım markalarından oluşan hediye pazarı meraklısını bekliyor. The Allis'in açık büfesinden lezzetli seçenekler, bahçede barbekü, sıcak şarap ve canlı müzik eşliğinde yeni yıl coşkusunu ön sıradan izlemek isteyenler ajandasına mutlaka not düşsün!

Giriş herkese açıktır. Saat aralığı; 12:00-19:00 

ETİKETLER: SOHO HOUSE , YILBAŞI ETKİNLİKLERİ , 2019 YILBAŞI