21 Nisan 2016

VTKK ile Birlikte Koş

YAZI: İRİS IŞIK

Uzun bir aradan sonra VTKK, nam-ı diğer Vogue Türkiye Koşu Kulübü tüm hızıyla sahalara geri dönüyor. Geçen yıl sıkı çalışmalar yapan VTKK’nın her bir üyesi kendi hedeflerini geçti. İstanbul’la yetinmeyip sınırlarını Paris ve Stockholm’deki yarışlarda da aştılar. Şimdi sırada yepyeni bir hedef var: Nike Women Victory Tour. Geçtiğimiz yıl dünya çapında 200.000’den fazla kadını harekete geçiren Nike’ın 5 Haziran’da İstanbul Caddebostan’da gerçekleştireceği koşunun en heyecan verici yanı ise ilk kez kendi ekibini kurarak yarışa katılmana olanak tanıması.

vogue türkiye, nike, nwvt, vtkk

5km ve 10 km’lik iki farklı parkur seçeneği bulunan yarışta Vogue Türkiye Koşu Kulübü olarak biz de varız ve bu sefer sizi de bu deneyimin bir parçası olmaya çağırıyoruz. Bizimle #birliktekos ‘mak istiyorsan tek yapman gereken nike.com/Istanbul adresinden takımımızın ismini ve kodunu yazarak koşuya kayıt olman.  

Takım ismi: VTKK

Takım Kodu: VTKK2016

Kendi ekibini de kurarak katılabildiğin yarışın her hafta yayınlanan enerji dozu yüksek antrenman programlarını takip ederek koşuya hazırlanabilirsin. VTKK olarak biz de hazırlık çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlıyoruz. Hedefimizi belirledikten sonra Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğindeki NRC hazırlık koşuları ve NTC egzersiz antrenmanlarıyla parkurda tozu dumana katmaya hazırlanacağız. Takımımızın yeni üyeleriyle ise 5 Haziran’da koşu parkurunda görüşmek üzere.

 vogue türkiye, nike, nwvt, vtkk

 

ETİKETLER: NİKE , NİKE WOMEN VİCTORY TOUR , VTKK