03 Haziran 2016

Vogue Türkiye Koşu Kulübü ile Yarışa 2 Kala

YAZI: İRİS IŞIK

Beklenen güne sadece 2 gün kaldı. Bu pazar yani 5 Haziran'da Nike Women Victory Tour öncesinde son ısınma turlarımızı tamamladık. Neler mi yaptık?

İlk olarak geçtiğimiz gün Volkswagen Arena'daki devasa NTC antrenmanından önce yarış kitimizi aldık. İçerisinde bayrak, balon, flama ve daha nicelerinin olduğu kocaman kutumuza kavuştuktan sonra kendimizi hemen içeri attık. Adeta bir festival havasında olan ortamda sahnedeki Nike eğitmenleri Figen Yorgancıoğlu, Gökçen Arıkan ve Orçun Yıldız’ın süper enerjik seansımızı tamamladık.

nike vtkk vogue türkiye koşu kulubu vogue editör

 

Ertesi gün tatlı ağrılarla uyandıktan sonra sıra son koşu antrenmanımız olan Moda’daki N+RC’nin Run Like A Star koşusundaydı. Marilyn Monroe, Audry Hepburn, Scarlett Johanson, Jessica Biel, Angelina Jolie gibi dünya yıldızlarıyla koşuya hazırdık. Kalamış Parkı’nda buluşup bu ünlü isimlerin maskeleriyle Moda’ya doğru koşmaya başladık. Önce tarihi Moda İskelesi’nde mola verip orayla ilgili kısa bilgi aldık ve ardından Yaşar Usta’nın dondurmalarına doğru yokuş yukarı koşmaya başladık. Dondurmaları midemize indirdikten sonra bitişten önceki son durak Barış Manço’nun eviyle ilgili bilgi almaktı. Bilgiyi alırken dinlendik ve hemen ardından 4 km’nin bitiş noktası Moda’daki Kev Cafe’ye koşar adımlarla ulaştık.

Üst üste yaptığımız antrenman ve egzersizler ardından ister 5 km ister 10 km olsun Vogue Türkiye Koşu Kulübü üyelerinin her biri kendi hedeflerini geçmeye hazır. 

Siz de bu deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız bugün son gün. Yarış günü Vogue Türkiye Koşu Kulübü ile birlikte koşmak için tek yapman gereken nike.com/Istanbul adresinden takımımızın ismini ve kodunu yazarak koşuya kayıt olman.  

Takım ismi: VTKK

Takım Kodu: VTKK2016

5 Haziran’da kendi hedefimizi geçmek için Suadiye'deki başlangıç çizgisinde görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

ETİKETLER: NİKE , VTKK , VOGUE TÜRKİYE KOŞU KULÜBÜ