24 Şubat 2015

Soho House'un Yeni Adresi: İstanbul

İlk defa 1995 yılında, yaratıcı sektörlerde çalışan insanların kendilerini evlerinde hissedebileceği bir kulüp olma amacıyla kurulan Soho House, her geçen gün daha da büyüyerek zincirlerine bir yenisini eklemeye devam ediyor. Londra, New York, Berlin, Toronto, Chicago, Los Angeles ve Miami gibi dünya şehirlerinde sayısı 12'ye ulaşan bu kulübün yeni adresi ise İstanbul.
 
 
Diğer kulüp oluşumlarının aksine zenginlik veya statü göstergesi olmayı reddeden kulübün üyeleri çoğunlukla film, moda, reklam, müzik, sanat ve medya endüstrileri başta olmak üzere, yaratıcı sektörlerde çalışan insanlardan oluşuyor.
 
 
9 Mart'ta Beyoğlu'nda kapılarını açarak Soho House'ların en büyüğü olacak olan Soho House İstanbul, 87 yatak odası, kulüp mekanları, teras havuzları, kiralanabilecek özel alanları, sinema salonu, gym, Cowshed spa ve arka bahçesi olan İtalyan restoranıyla üyelerini bekliyor. Dört farklı üyelik kategorisiyle İstanbul'daki ve dünyadaki tüm Soho House kulüplerine giriş imkanı sunan kulübe üye olmanın koşuluysa formu doldurarak komitenin onayını beklemek.
 
Detaylı bilgi için tıklayın.

 

ETİKETLER: SOHO HOUSE , SOHO HOUSE İSTANBUL