17 Aralık 2020

Prens Harry ve Meghan Markle Podcast Dünyasına Giriyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

meghanmarkle, prens harry
Getty Images

Podcast programlarının gün geçtikçe popülerliğini artırdığı bir gerçek. Bu önlenemez yükselişe Meghan Markle ve Prens Harry de kayıtsız kalamadı ve Podcast yayıncılığı için gün sayıyor. Kalkış için biraz da vaktimiz var ama şimdiden kulaklıklarınızı hazırlayabilirsiniz. 

Meghan Markle ve Prens Harry çifti bu yılın başlarında İngiliz Kraliyet ailesinin 'kıdemli' üyeleri olarak krallıkla ilgili tüm haklarından feragat ettiklerini ve finansal olarak bağımsız olmak istediklerini duyurmuşlardı. Çift yeni projeleri ve anlaşmaları haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında Netflix ile belgesel, TV şovları ve programlar için anlaşma imzalayan Meghan Markle ve Prens Harry, son olarak Spotify ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurdu. Çok yıllık anlaşma kapsamında, çiftin yeni kurulan Archewell Audio adlı yapım şirketi Spotify için programlar oluşturacak. Detayları henüz açıklanmayan projelerin yanı sıra bu ayın sonunda ikilinin ev sahipliği yapacağı yeni yıl kutlamaları için “umut ve şefkat hikâyeleri” içeren bir podcastin yayınlanması bekleniyor.

Programın iki dakikalık fragmanı da paylaşıldı. İkilinin aksan şakalaşmalarıyla başlayan yayın, “yakında burada buluşacağız” mesajıyla bitiyor.

Evet, yeni yıl, yeni umutlar ve ne getireceği belli olmayan sürprizler demek. Fakat 2021'de bizi şaşırtmayacak tek şey Meghan ve Harry çiftiyle sık sık karşılaşmak olacak.

 

ETİKETLER: PODCAST , MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY