21 Mart 2016

New York’un 30 Gizli Adresi

DERLEYEN: CAN REMZİ ERGEN

Kayıp olmamak için çaba sarf etmek gerekli, kaybolmak için ise en iyi yer. New York bir vizyonu temsil ediyor; onun kültürü devinim, çok seslilik ve yeni fikirler doğrultusunda özgür aksiyon. Özgürlük heykeli New York için bir klişe değil. Herkes istediğini yapabilmek ve istediği kişiyi olabilmek için diğer çoğu yerden daha çok şansa sahip. Ve de ziyaretçiler tahmin edemeyecekleri kadar özgürlükle karşılaşmak için hazır olmalı.

Dünyanın en iyi galerilerinden sayılan Paul Kasmin'in mağazasında

Dünyanın en iyi galerilerinden sayılan Paul Kasmin

Her şey büyük ve çok. Bir NY listesi hazırlamak ise ne kadar gerçekçi bilinmez, hele de söz konusu New York’un herkes için bir yaşam barındıran dünyasıysa. New York, insanların Amerika’yı keşfettiklerinde yanlarında getirdiği ve ona teslim ettikleri ruhunu hiç kaybetmedi. Herkesin fikrini dinledi, ve insanlara şans verdi. İyi olanlar ise kazandı; iyi olmayanlar iyi olana kadar istedikleri kadar denediler. Deniyorlar ve istedikleri, deneyebildikleri kadar daha da deneyecekler.

Dünyanın en iyi galerilerinden sayılan Paul Kasmin'in mağazasında

Conjita peynirli bu mısırı henüz denemediyseniz, adres: Cafe Habana.

New York hiçbir zaman bitmeyecek. Tek yapılabilecek şey orayı olabildiğince çok yaşayabilmek. Hızlı olmanız gerek çünkü ‘New York Dakikası’ diye bir zaman birimi var. Normal dakikadan daha çabuk geçtiğine inanılıyor.

Burası New York Amerika, evler karıştı bulutlara, nasıl bir yaşam, nasıl bir zaman, o memo! Karşınızda New York’u anlatmaya çalışacak New York adresleri, burası macera dolu Amerika.

New York'un Keşfedilmesi Gereken 30 Adresi

ETİKETLER: NEW YORK , ADRES , REHBER , VOGUEİNSTAGRAM