21 Kasım 2014

Mutfakta Yaratıcılık Festivali

Paris, New York, Cenevre, Şangay, Moskova, Sidney, Brüksel gibi dünyanın 4 kıtası ve farklı şehirlerini gezen Omnivore World Tour, 'Mutfakta Yaratıcılık Festivali' ile 27- 29 Kasım'da İstanbul'da.  

Dünyanın ilk Gezici Mutfak Festivali olan ve yeme içme sektörünün önde gelen metropollerinde, ilham verici birçok etkinliği kapsayan Omnivore World Tour, dünyaca ünlü şeflerle Türk şefleri buluşturarak mutfağı global bir deneyime dönüştürecek. 

 

 
 
Şeflerin sırlarını açığa çıkaran Mama Shelter'da gerçekleşecek ‘Omnivorious Party' mutfağı hiç olmadığı kadar eğlenceli kılan formatı ile gezdiği her şehirde iz bırakıyor. Omnivorious by Badoit'de insanlar kalabalığın önünde yemek yapan şeflerin etrafında toplanıyor,müzik ve dans eşliğinde  şeflerin özel olarak hazırladığı eşsiz lezzetlerin tadına bakiyorlar.
 
 
 
İşte Omnivore'un Türk ve uluslararası şefleri:
Maksut Askar - Neolokal, Uryan Doğmuş – USLA,  Kaan Bergsen - Petra Roasting Co., Ali Ronay – Rocco, Dmitri Zotov - Entrekot, Didem Şenol Tiryakioğlu – Lokanta Maya, Kaan Sakarya – Nicole, Murat Artukmaç, Guillaume Monjuré - Palégrié, Kemal Demirasal - Alancha , Cihan Kıpçak - Gile Restaurant, Aylin Yazıcıoğlu - Nicole Restaurant , Davy Schellemans - Veranda, Yılmaz Öztürk - L'Escargot
 
Omnivore World Tour İstanbul programının tüm detayları için tıklayın.

ETİKETLER: MUTFAK , OMNİVORE , FESTİVAL , METROPOL