28 Şubat 2014

Medcezir’de Elidor ışıltısı

Muhteşem Yüzyıl gibi dev prodüksiyonlarla yaptığı işbirlikleriyle adından söz ettiren Elidor, bu yıl da ses getirecek bir projeye imza attı. Medcezir’in başarılı oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Hazar Ergüçlü, Elidor’un yeni yüzleri oldu.

Projenin ilk ayağında Hollywood yıldızlarının saç tasarımcısı olarak da tanınan Jamal Hammadi’nin kına özünden yararlanarak geliştirdiği Güçlü ve Parlak serisi yer alıyor. Serenay Sarıkaya ve Jamal Hammadi’nin rol aldığı reklam filminin yayına girmesinin ardından Hazar Ergüçlü’nün yer alacağı reklam filmi ve dijital proje de önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşacak.

Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya projeyle ilgili olarak “Setteki yoğunluk ve stres saçlarımızda yapılan işlemlerle birleşince, iş günü saçlardaki ışıltının kaybolmasıyla tamamlanıyor. Dizide parlayan saçlar, günlük hayatımıza yıpranmış ve matlaşmış saçlar olarak yansıyor. Elidor Güçlü ve Parlak ise hem sette hem günlük hayatımızda ışıltıyı geri getiriyor” diye konuştu. 

 

Eylül'ü canlandıran Hazar Ergüçlü ise ilk tanıştığı şampuanın Elidor olduğunu belirterek “Şimdi hayatımda çok değişti, ancak değişmeyen bir şey var. Elidor şimdi de yanımda. Çocukken saçlarım en büyük mutluluğumdu. Hele istediğim şekli aldığında kendime güvenim de artardı. Ancak bugün bir profesyonel olarak saçlarım kimi zaman kâbusum olabiliyor. Çünkü onlarca işlem, sık aralıklarla uygulanıyor ve kimi zaman ışıltıdan eser kalmıyor. Elidor işte bu anlarda eski bir dost gibi” dedi.

ETİKETLER: HAZAR ERGÜÇLÜ , SERENAY SARIKAYA