04 Mayıs 2017

Londra ve Soho House'un En Yenisi: The Ned

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Soho House & Co ve New York merkezli Sydell Group'un güçlerini birleştirip, yepyeni bir konsept üzerinde çalıştıklarını duyuralı birkaç yıl geçti. Yaklaşık dört yıl süren inşaat çalışmalarının ardından, Londra'nın finas merkezinde bulunan ve hazırlık aşamalarını merakla takip ettiğimiz The Ned kapılarını nihayet açtı. The Ned, şehrin göbeğinde 252 odalı dev bir otelin yanı sıra, Soho House markasıyla özdeşleşmiş, sadece üyelere özel hizmet veren kulüp geleneğini de sürdürüyor. Tek bir farkla, üyeler yaratıcı sektörle sınırlandırılmış değil. The Ned, yeni üye profiline finans sektörünü de dahil ediyor.

The NedFotoğraf: The Ned

Üye yelpazesinin genişletilmesi, Soho House & Co'nun son dönemde çarpıcı bir şekilde büyümesinin bir sonucu olarak değerlendirebiliriz elbette ama Soho House'un kurucusu Nick Jones, Soho House ile The Ned'in birbirleriyle doğrudan bağlantılı olmadıklarının altını çiziyor.

Henüz inşaat halindeyken bile şantiye partileriyle adından sıkça söz ettiren The Ned, hem basının, hem de potansiyel üyelerinin nabzını başarıyla tuttu. The Ned'in vaadi şehrin en prestijli partileri değil elbette, mimari ile ilgilenen herkes otel ve kulübün binasına da hayran kalacak çünkü Soho House & Co ve Sydell Group'un bu yeni dünyası tarihi Midland Bank binasının içinde.

The NedFotoğraf: The Ned

 

The Ned Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ETİKETLER: THE NED , SYDELL GROUP , SOHO HOUSE , LONDRA , NİCK JONES