18 Ekim 2016

Karl Lagerfeld Hotels & Resorts'a Hoş geldiniz!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Chanel ve Fendi’nin kreatif direktörlüğü, fotoğraf sanatçılığı ve yönetmenlik ikonik Karl Lagerfeld’i tatmin etmek için yeterli değil. O hayatının her döneminde olduğu gibi her zaman farklı arayışların, heyecanların peşinde.  Çok yakında Karl Lagerfeld’in ihtişamlı moda imparatorluğunun hizmet sektörünü ele geçirişine yakından tanıklık edeceğiz. Efsane tasarımcı Karl Lagerfeld Hotels & Resorts projesiyle kapsamlı ve görkemli otel ve restoran zincirleri için harekete geçti.

Karl LagerfeldFotoğraf: karl.com

Brandmark Collective BV işbirliğiyle gerçekleşmesi planlanan projede oteller, rezidanslar, özel kulüpler ve restoranlar yer alacak. Lagerfeld, tüm projelerim mimari tasarımıyla birebir ilgilenecek. İç mimarlık dünyası Lagerfeld için hiç yabancı değil. Daha önce Hotel Metropole Monte-Carlo'nun havuzunu tasarlayan efsane, Makao'da bulunan 270 odalı lüks bir otelin mimari esteğine el atmıştı.

Karl LagerfeldFotoğraf: Indigital

Lagerfeld cephesi bu yeni projeyi Karl Lagerfeld'in eşşsiz moda ve yaşam stilinin bir uzantısı olarak değerlendiriyor. Karl Lagerfeld Hotels & Resorts'un Palazzo Versace, Armani ve Bulgari otelleri kadar ilgi göreceği kesin. Siz şimdiden Lagerfeld otellerine nasıl check in yapacağınızın hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER: KARL LAGERFELD , LAGERFELD , OTEL , KARL LAGERFELD HOTELS & RESORTS