12 Şubat 2019

Intema Yaşam Akademi'den Sevgililer Günü Menüsü

intema

İntema Yaşam Akademi, farklı yemek tariflerini eğlenceli bir hale getirmek isteyen herkesi "Sevgililer Günü Menüsü" atölyelerine bekliyor! Sevgilinize kendi ellerinizle hazırladığınız, ve içine bir tutam sevgi kattığınız tariflerle unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşamak istiyorsanız, bu aşk kokan workshop'lar tam sizlik!  

İntema Yaşam Akademi'de her yaştan mutfak gurusuna yetecek kadar workshop yer alıyor: Genç şefler için macaron, kurabiye ya da aşçılık atölyeleri, sağlıklı tariflere giriş yapmak isteyenler için lezzeti bol, besin değeri yüksek lezzetlerin olduğu "Vejetaryen Lezzetler" atölyesi, repertuarına mutfak sanatlarını katmak isteyenler için "Kırmızı Et", “Anadolu ve Dünya Üzümleri Tadımı”, "Davet Menüsü" ya da "Hamburger" atölyeleri ve daha fazlası... Meraklısına seçim yapmakta zorlanacağı bir program yelpazesiyle geliyor!

intema 

Sevgilinizle romantik bir mutfak deneyimine hazır mısınız?

14 Şubat’a özel atölyelerdeyse aşkı çağrıştıran birbirinden lezzetli seçenekler bulunuyor. Sevgililer Günü’ne özel “Macaron”, “Cupcake” ve “Çikolata” atölyeleri ile “Sevgililer Günü Menüsü” atölyesi, sevgilisiyle birlikte pişirerek romantik bir mutfak deneyimi yaşamak ya da bu özel günde ona lezzetli bir hediye sunmak isteyenleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Mutfak ve yemek kültürüne dair merak ettiklerini öğrenmek isteyenler için atölyeler, Kanyon AVM’deki İntema Yaşam mağazasında, son teknoloji ürünlerle tasarlanan mutfaklarda yapılıyor. Mevsimsel ve yerel ürünlerle, global teknikleri buluşturan akademi mutfağında şeflerle birlikte yemek pişirilirken, atölye sonunda katılımcılara bir de sertifika sunuluyor. 

ETİKETLER: SEVGİLİLER GÜNÜ , HEDİYE , İNTEMA