13 Mayıs 2016

Hareketi Mağazaya Taşıdık

YAZI: İRİS IŞIK

Antrenman ve egzersiz disiplinimizin temelinde yatan hareketi, bu sefer Vogue Türkiye Koşu Kulübü olarak mağazaya taşıdık. Geçtiğimiz gün İstinyePark Nike mağazasında VTKK’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Shopping Night etkinliğinde yarışa hazırlık yapan katılımcılar antrenmana ara verip koşu görünümleriyle ilgili editörlerimizden stil tüyoları aldı. Yeni koleksiyondan ve sezon trendlerinden ilham alarak oluşturulan 4 koşu stili Funky, Minimal, City Runner ve Monochrome sporsever ziyaretçilerin ilgisini çekti. 5 Haziran’daki koşuya kayıt olan katılımcıların özel indirim ve hizmetlerden yararlandığı gecede sporseverler hem ekipman eksiklerini tamamladılar hem de bu koşu stillerden de ilham alarak stillerine ufak dokunuşlar yaptılar.

Müzik ve sağlıklı atıştırmalıklar eşliğinde parti havasında geçen etkinlikte yeni üyelerimizle tanışmakla kalmayıp onların bu koşu serüvenine nasıl katıldıklarını dinledik, biz de VTKK olarak son 1 seneki ilklerimizden konuştuk.

Sen de bu deneyimin bir parçası olmak ve 5 Haziran’daki Nike Women Victory Tour koşusunda Vogue Türkiye Koşu Kulübü ile #birliktekoş ‘mak istiyorsan hala zamanın var. Tek yapman gereken nike.com/Istanbul adresinden takımımızın ismini ve kodunu yazarak koşuya kayıt olman.  

Takım ismi: VTKK

Takım Kodu: VTKK2016

Çok yakında parkurda görüşmek üzere!

ETİKETLER: VTKK , NİKE , VOGUE TÜRKİYE KOŞU KULÜBÜ , SHOPPİNG NİGHT