03 Nisan 2015

Eylül'ün Notları

Eylül'ün yeni sürprizi: Geleceğe davetlisiniz! Detaylar burada

 

Arkamdaki leb-i derya manzara da sizler için haftasonu hediyesi... Kadrajimsa Note 4′ün wide selfie özelliği ile dev… Mutlu haftasonları herkese…. Detaylar burada

 

 

 

 

Havaların yeniden soğumasıyla içimdeki kayak arzusu maksimumda. Camdan dışarı bakıyorum, ahh şimdi bembeyaz karlarda olmak vardı diyorum. Detaylar burada.

 

 

Bir yılbaşı macerası yaşadık ki sormayın. Kazananlarla gezdik, tozduk, eğlendik, sohbet ettik, alışverişe doyduk ve şimdi paylaşma zamanı. Detaylar burada.

 

 

Pek sevgili takipçilerim, düşündüm taşındım sizlerle beraber bir yılbaşı alışverişine çıkalım dedim. Nasıl mı? Detaylar burada.

 

Tırnakta da moda sürekli değişiyor, French’lerin klasik kıpkırmızı ojelerin yerini mat pastel tonlar, şimdiye kadar kullanmaya cesaret edemediğimiz neon renkler, veya gecenin bütün renklerini taşıyan lacivertler siyahlar aldı. Daha fazlası burada

 

Ekim(Can)’ı bırakıp evden çıkmak o kadar zor ki, onunla vakit geçirirken kendimi kaybediyorum. Ama İstanbul Moda Haftası’nı da kaçırmamak için elimden geleni yaptım tabi ki.. Detaylar burada

 

Zamansız stil bence en önemlisi. Tıpkı Audrey Hepburn gibi... Detayları burada

Tatil bitti; Eylül şehre döndü. Kızlarla Fashion’s Night Out etkinliğini bahane edip alışverişe çıktı. Detaylar burada.

Sezonun en eğlenceli trendlerinden biri de gizli gizli kalbime giren siyahla beyaz. Beni bilen bilir: Rengarenk giyinmeye bayılırım. Desenden korkmam, hatta karıştırırım. nasıl mı? Cevabı burada.İlkbahar yenilenme zamanı, haydi gardıroplarınıza bir göz atın. Uzun zamandır giymediklerinizi eleyin, yeni cicilere yer açın. Bu sezon tasarımcılar ressamlardan ilham aldı-her yerde suluboya desenleri var, her yerde çiçekler. Bir de metalik renkte birkac parça mutlaka ekleyin derim. Nasıl mı? Cevabı burada

“Haydi spora!” diyen bir ses var kafamın içinde. Detaylar burada.

Yaz gelsin diyenlere Eylül Buluter, "kış bitmesin" diyor.  Kış modasına olan aşkını blogunda yazdı.

 

Nefes kesici çiçekler kırmızı tabanlarla bir arada... Devamı Eylül'ün Notları'nda.

 

Jennifer Hudson: İyilik meleği ödül töreninde tüm ilgiyi üzerine topladı. Devamı burada.

 

Eylül'ün Sevgililer Gününde özel birine özel bir not için yardım alması lazım. Detaylar burada.

Eylül dağ gezisi için alışverişte.

Detaylar ise burada.

 

 

Kırmızının fendi... tansiyon yükselten dudaklar için Eylül'ün tüyoları bu blogda.

Eylül Hollywood yıldızı olduğunu hayal ediyor. Oscar için kıyafet tercihi ne olurdu ve ona göre sezonun en iyi gece kıyafetleri hangileri? Cevabı burada.

Eylül için 2014’ün ilk projesi makyajını biraz hareketlendirmek. Saç, makyaj, aksesuar—hepsi etkileyici bir stilin tamamlayıcıları. Hele makyaj… olmazsa olmazı. Eylül bu sene göz kapaklarının üzerine uzun kanatlar çizerek 1960’lı yılların dramatik bakışlarını yakalamayı deneyecek. Detaylar için tıklayın.

 

Eylül geçmişi bırakıp, geleceğe bakıyor ve yeni yılı karşılıyor.

Nasıl mı? Cevabı burada.

 

Yeni bir blog keşfettik: Eylül'un Notları. Siz de keşfetmek için tıklayın, arada sırada Eylül'ün dünyasında buluşalım.

Ara sıra uğrayıp Eylül'ün dünyasını keşfe çıkın deriz. Samimi dili ve keyifli paylaşımları radarımıza girdi. Takipçileriyle sohbetine de bayılıyoruz.

 

İşte Eylül'ün kaleminden Eylül'un Notları:

"Ben Eylül. Yerimde duramıyorum, heyecan son noktada. Artık benim de bir blogum var. Moda ve güzellik tutkunu ben, hızlı hayatımı sizlerle paylaşmak için başladım yazmaya. Keşfettiğim tasarımcıları, en yeni güzellik markalarını bu sayfalarda bulabilirsiniz. Sokak stilleri, özel davetler, moda ve güzellikten son haberler, alışveriş keşiflerim—hepsini sizlerle en samimi yorumlarımla birlikte paylaşmaya çalışacağım. Tamam, itiraf ediyorum—arada sırada birilerinin dedikodusunu da yapıyor olabilirim. Meraklıyım ben meraklı ve her şey hakkında mutlaka bir fikrim var. Elimde değil. İşte şimdi burada beraber takılalım diyorum ne dersin?"

ETİKETLER: HAZAR ERGÜÇLÜ , MEDCEZİR , EYLÜL'ÜN NOTLARI , YAŞAM , TASARIM , MODA