22 Aralık 2016

Edebiyat Klasikleri ile Modanın Buluşması

beymen

Beymen Club ve Can Yayınları, Türkiye’de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi işbirliğiyle edebiyat dünyasının ünlü klasiklerini moda dünyası ile buluşturuyor. İlk olarak Dostoyevski’nin Beyaz Geceler- Bir Hayalperestin Anıları, Oscar Wilde'ın Mutlu Prens ve Jane Austen’ın Aşk ve Gurur kitaplarından ilham alınarak hazırlanan setleri modaseverler ile buluşturan bu edebiyat ve moda işbirliği, önümüzdeki aylarda yeni kitap ve tasarımlarla zenginleşerek devam edecek.

Beymen Marka ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elif Tellaloğlu "Türk ve Dünya edebiyatının bize ilham veren ve yol gösteren önemli eserleri ile Beymen Club’ı önümüzdeki dönemlerde keyifli çalışmalar ile buluşturmaya devam edeceğiz" diyor. Can Yayınları Genel Müdür Yardımcısı Ali Granit ise "Bu yıl 36. yaşını kutlayan yayınevimizin 2.500'den fazla kitaptan oluşan dev bir arşivi bulunuyor. Biz de uzun süredir okurlarımızdan gelen talepler üzerine, kitaplarımızı okurlarımızın günlük yaşamlarına nasıl adapte edebileceğimizi düşünüyorduk. Sonuç olarak Beymen Club'ın yenilikçi projelere verdiği önem sayesinde üç değişik dünya klasiğinden uyarlanan ürünlerimiz  Beymen Club mağazalarında yerini aldı" diye ekliyor. 

 Beymen Club ve Can Yayınları işbirliği ile hazırlanan özel setlere, tüm BEYMEN Club mağazalarında ve www.beymenclub.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: BEYMEN , BEYMEN CLUB , ÇAĞDAŞ SANAT