19 Haziran 2018

Dior Bu Yaz Mykonos'ta!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Dior

Fotoğraf: Dior

Gidenler bilir, en güzel gün batımının, en coşkulu partilerin ve en keyifli yazların yaşandığı bir adadır Mykonos. Yaz tatili boyunca yerleşip, farklı bir destinasyonu aklınızın ucundan dahi geçirmezsiniz. Adada eksikliğini hissedeceğiniz tek ayrıntı, yüksek modanın bağımlılık yaratan butikleri olabilir, fakat bu yaz Nammos Village'ta açılan Dior mağazasıyla bu eksikliği de giderebileceksiniz. 

Dior

Fotoğraf: Dior

15 Haziran'da kapılarını açan Dior mağazası enerjisini tamamıyla Kiklad Adaları'nın kendilerine özgü havasından alıyor. Beyazın ve geometrik biçimlerin ön planda tutulduğu mağazada, Mykonos'un ferahlatıcı doğasının esintilerini de bulabilirsiniz.

Dior

Fotoğraf: Dior

Yaz boyunca açık kalacak mağazada, Dior'un Mykonos tutkunlarına bir sürprizi de var. Adaya ithaf edilen bir kapsül koleksiyon hazırlayan Maria Grazia Chiuri, kaşmir hırkalardan eteklere neredeyse her parçada Mykonus'un eşsiz havasından ilham almış.

Dior Mykonos

Fotoğraf: Dior

Bu yaz tatil rotanızda Mykonos varsa, Dior'un pop-up butiğine uğramadan geçmeyin ve 'J'ADIOR MYKONOS' sloganını ezberleyin!

 

ETİKETLER: CHRİSTİAN DİOR , DİOR , MYKONOS