01 Haziran 2018

D Maris Bay’in Yeni Lezzet Durağı: Mano’s

d maris bay mano's

Simi Adası’nın, geleneksel Yunan lezzetleri, müzikleri ve tabak kırma seramonileri ile meşhur balık restoranı Mano’s D Maris Bay’de açıldı. Mytha Hotel Anthology çatısı altındaki yedi olağanüstü otelinden birisi olan D Maris Bay, La Guerite ve Ruya’dan sonra Datça’nın hemen karşısındaki Simi Adası’nın en meşhur balık ve deniz ürünleri restoranı Mano’s D Maris Bay'e merhaba dedi.

d maris bay mano's

Restoranın sahibi Mano, ilk restoranını 23 yıl önce Simi Adası’nda açtı. Kendi adını verdiği restoranında şeyhlerden, krallara, politikacılardan ünlü şarkıcılara kadar birçok elit misafiri ağırlayan Mano, bu sezon Yunan mutfağının seçme lezzetleriyle D Maris Bay’ın eşsiz turkuaz sularıyla bembeyaz kumlarının buluştuğu beş plajından birine Mano’s ile konuşlandı.

d maris bay mano's

Mano’s D Maris Bay'in denizden masaya gelen taptaze balıklar, istiridye, ızgara ahtapot, deniz kestanesi gibi başlangıçlar, ev yapımı sarımsaklı ve baharatlı ekmekler ve yunan mezelerinden oluşan eşsiz menüsüyle adeta Yunan adalarındaymış gibi hissedeceksiniz. Lezzetli yemeklerin keyfinine, Yunan müzikleri ve tabakların kırılacağı Yunan kültürünün ayrılmaz bir parçası olan sirtaki partilerinin eğlencesi de eklenince, unutulmaz bir gece için Mano’s ve D Maris Bay'i bu yaz s seyahat rotanıza ekleyin! 

ETİKETLER: D MARİS BAY , MANO’S , SEYAHAT , GURME