28 Ekim 2021

Cardi B'nin Yeni Takıntısı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

you

Netflix

You’nun merakla beklenen üçüncü sezonunu izlediniz mi? 

Eğer hiç vakit kaybetmeden sezonu bir oturuşta bitirdiyseniz en az Cardi B kadar sıkı bir You hayranı olduğunuzu söyleyebiliriz, tebrikler!

Cardi B yalnızca dizinin sıkı bir takipçisi olmakla kalmıyor aynı zamanda You’nun yıldızı Joe Goldberg’i de sosyal medyadan kadrajına almış durumda. Şu sıralar sosyal medyanın en popüler konularından biri Cardi ve Penn'in yeni dostluğu.

Aslında her şey dizide, seri katil Joe Goldberg'i canlandıran Penn’in, dizinin üçüncü sezonu için düzenlediği basın toplantısında, sosyal medyada bağlantılar kurma konusunda Cardi B’yi olumlu bir örnek olarak gördüğünü söylemesiyle başladı. Olaylar Cardi B’nin, Penn’in kendisinin büyük bir hayranı olduğunu öğrendikten sonra başardığını ifade ettiği tweetle devam etti: “O beni tanıyor, inanmıyorum. Ben de ünlüyüm!” sözleri umuyoruz ki ünlü rapçinin heyecanını yansıtmayı başarmıştır.

you

Bu sosyal medya dostluğunun ne kadar ilerlediğini merak edenlere her iki ismin de Twitter profil fotoğraflarına bakmasını öneriyoruz. Zira ikili, arkadaşlıklarını başka bir boyuta taşıyarak Twitter’daki profil resimlerini birbirleriyle değiştirdi. Görünen o ki dizide takıntılı bir seri katili canlandıran Penn’e de takıntılı birisi var. You'nun üçüncü sezonunun yayınlanmasına sadece bir gün kala Netflix, dizinin dördüncü sezon için yenilendiğini duyurarak sürpriz yapmıştı. İkilinin hızla ilerleyen dostluğu sonrasında hayranlardan da bir sürpriz geldi. Dizinin takipçileri, dördüncü sezonda Cardi B'nin kadroya katılmasını istiyor!

ETİKETLER: YOU , CARDİ B