27 Ağustos 2015

Cara'nın Beyazperdedeki 4 Model Rakibi

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Paper Towns’un yükek gişe rakamıyla podyumdaki prenses tahtından, beyazperdeye geçiş yapan Cara, oyunculuk rüştünü başarıyla ıspatladı. Meslektaşlarına bir ilham rotası çizen Cara, bir rekabet zemini de hazırladı aynı zamanda. Moda dünyasından oyunculuğa geçiş yapan, Cara Delevingne’in olası dört güzel rakibini listeledik.

15-08/25/cara-delevingne-paper-towns.jpg

Cara Delevingne - Paper Towns 

Abbey Lee

Cara’nın hem yolundan giden, hem de ona rakip olan isimlerden biri, podyumun tanıdık yüzlerinden Abbey Lee. Gucci, Saint Laurent, Versace ve bir sürü diğer markanın yüzü olan Lee, bu yıl vizyona giren Mad Max: Fury Roard filminden sonra şimdi de Nicolas Winding Refn’in The Neon Demon’unda rol alacak.

15-08/25/abbey-lee-ruben-guthrie.jpg

Abbey Lee - Ruben Guthrie

Margaret Qualley

Andie MacDowell’ın kzı Margaret Qualley de Cara’nin esaslı rakiplerinden. Modellik kariyerini 2012 yılında Chanel defilesinde yürüyerek başlatan Margaret, Londra’daki Royal Akademi’de oyunculuk eğitimi aldı. The Leftovers dizinde boy gösteren güzel, Shane Black’in yeni thriller filmi The Nic Guys’ta da rolü kaptı.

15-08/25/margaret-qualley.jpg

Kiko Mizuhara’yı her sezon Moschino ya da Maison Kitsune defilelerinde görmeye alışığız. Göremediğimiz zamanlarda ise film listesini kabartttığını duyuyoruz. Asya’da çoktan ününe ün katan Kiko, birçok bağımsız filmde oyunculuk yeteneğini sergiledi. Şimdilerde ise popüler manga serisi Attack on Titan’dan esinlenerek hazırlanan filmde oyunculuğunu konuşturmaya hazırlanıyor.

Kiko Mizuhara

15-08/25/kiko-mizuhara-movie.png

Kiko Mizuhara - Helter Skelter 

Tao Okamoto

2013 Hugh Jackman ile aynı filmde bir araya gelen Tao Okamoto’yu, Alexander Wang, Chanel, Fendi, Ralph Lauren gibi yüksek modanın devlerinin defilelerinden tanıyoruz. Okamoto’nun bir sonraki projesi ise Batman v Superman: Dawn of Justic filmi. Bakalım Japon güzel, Mercy Graves rolüyle Cara’dan daha fazla ses getirmeyi başarabilecek mi? 

15-08/25/tao-okamoto.png

Tao Okamoto - The Wolverine 

ETİKETLER: CARA DELEVİNGNE , PAPER TOWNS , MODEL , OYUNCU , TAO OKAMOTO , KİKO MİZUHARA , MARGARET QUALLEY , ABBEY LEE