07 Kasım 2018

Bir Fransızın Elinden: Fauchon Paris

EDİTÖR: ZEYNEP GÜR

Fauchon Paris, özgün ve klasik lezzetleri, yaratıcı ve cesur sunumlarıyla sezona iddialı bir giriş yapıyor. 130 yıllık ikonik Fransız markası Fauchon Paris, Zorlu Center’da yeni konsepti, zarif tasarımı, eşsiz lezzetleri, ekibi, barı ve menüsüyle misafirlerine Fransız lezzetlerinden ve kültüründen yeni deneyimler yaşatıyor.

 fauchon

Fransız mutfak mirasından ilham alarak yarattığı tarifleri ve yaratıcı sunumlarıyla dünya genelinde Fransız lezzet geleneklerini paylaşan Fauchon Paris, yenilenen menüsüyle Zorlu Center’da günün her saati misafirlerini ayrı bir lezzet serüvenine davet ediyor. Yenilenen barında farklı notalar içeren kokteylleri ve her gün canlı DJ performansı ile şehrin müzik tutkunlarının adresi olmaya hazırlanıyor.

 fauchon

Fransız yaşam biçiminin sembolü haline gelen Fauchon Paris, sabahın erken saatlerinde başlayan servisi, göz alıcı Patisserie bölümünde yer alan ikonik Fauchon Paris lezzetleri, Fransız esintilerinin hissedildiği yeni menüsüyle en iyi gastronomi içeriklerini sunmak için dört mevsim boyunca gurme, şarküteri, tatlı lezzetleriyle kişiye özel, duyusal ve eşsiz bir deneyim vadediyor. Sanayi313 yaratıcısı Enis Karavil’in özenle tasarladığı dekorasyonu ile misafirlerin gözlerine hitap eden atmosferde yenilikçi ve zarif dokunuşlar ön plana çıkıyor.

fauchon

Uluslararası Fransız mutfağının temsilcisi olarak kurulan Fauchon Paris, yemek pişirmenin sanatsal yönü ile ön planda olan Fransız mutfağından özel tatları ile yenilenen şık atmosferinde misafirlerin keyifli anlarına ev sahipliği yapıyor.130 yıldır bir Fransız lezzet tutkusu olan Fauchon, tarihsel geleneği, tutkulu ustalarının güzellik ve tat sevgisiyle harmanlanmış menüsü ile konuklarını Fransız mutfağının mirasını yenilenen yerinde deneyimlemeye çağırıyor. 

ETİKETLER: FAUCHON , FAUCHON PARİS , SANAYİ 313 , ENİS KARAVİL