20 Temmuz 2017

Big Burn İstanbul'da #FestivalinRengi United Colors of Benetton

benetton big burn

United Colors of Benetton, Türkiye’nin yeni elektronik müzik festivali Big Burn İstanbul’u, rengarenk aktiviteleriyle canlandıracak. 21-23 Temmuz tarihleri arasında, Suma Beach’te, Richie Hawtin, Luciano, Nicola Moudaber, Dixon, Acid Pauli gibi elektronik müziğin yıldızlarının sahne alacağı #festivalinrengi, United Colors of Benetton olacak.

Vogue Türkiye, United Colors of Benetton’un birbirinden canlı ve renkli ürünleri arasından festival ruhunu yansıtan parçaları seçti. Festivalde Benetton satış alanında yer alacak “Vogue Seçti” ürünlerinin yanı sıra, Benetton 2017 yaz koleksiyonundan farklı giysi ve aksesuarlar da satışta olacak. Benetton ile tepeden tırnağa festival havasına bürünmek isteyenler, bu alanda “Neon Make-Up”, yani özel festival makyajı yaptırabilecek.

Festival süresince Benetton.com sitesinden alışveriş yapanlara ise alışverişlerinde etiketin yarısına ek, %15 indirim uygulanacak.


60 saatten fazla kesintisiz müzik, deniz ve kamp deneyimi sunacak festivalin ruhunu ücretsiz yaşamak isteyen müzikseverler, Benetton Türkiye hesaplarını takip ederek sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalayacak.

Bunun için tek yapılması gereken, instagram.com/benetton_turkiye ve facebook.com/benettonturkey hesaplarından Temmuz ayı içinde gerçekleştirilecek yarışmalara en yaratıcı içerik ve görsellerle katılım sağlamak.
 #festivalinrengi

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: BENETTON , #FESTİVALİNRENGİ