12 Aralık 2014

Beyonce'den İlham Alan Tırnaklar

Son zamanlarda tırnak yapıştırmaları, ojelerden daha kolay kullanılması ve daha uzun süre dayanması nedeniyle çok tercih edilir oldu. Görüntünüze kolayca renk ve değişiklik katmanın yolu olan yapıştırmaları siz de evde deneyebilirsiniz. Farklı desenleri ve renkleriyle bol seçenek sunan tırnak stickerlarına yeni bir hava katan NCLA, son koleksiyonunu Beyonce'den ilham alarak tasarladı. 

Koleksiyonda Beyonce'nin kostümleri, şarkıları ve sahne performanslarından ilham alan NCLA, tırnaklarında değişiklik isteyenlere 4 farklı seçenek sunuyor. 4 seçenekten en çok beğenilen yapıştırmalar ise, Beyonce'nin 2014 yılında MTV Video Music Ödülleri törenindeki performansından esinlenerek hazırlananlar. Bu törende Beyonce'ye sahnede Eşi Jay-Z ve kızı Blue Ivy eşlik ederek onu duygulandırmışlardı. 

 

Bu geceden esinlenerek yapılmış tırnak yapıştırmalarında da hem Beyonce'nin kostümüne hem de sahne şovundan renklere rastlamak mümkün. Siz de tırnaklarınıza renk katmak isterseniz Beyonce imzalı tırnak yapıştırmalarını buradan 20 dolara alabilirsiniz. 

 

Leyla Hazal Çetin

 

ETİKETLER: TIRNAK BAKIM , BEYONCE , LEYLA HAZAL ÇETİN , TIRNAK , BAKIM , GÜZELLİK , METROPOL