16 Şubat 2016

58. Grammy Gecesinden Taze Notlar

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Taylor Swift’in Anna Wintour Saçı

Taylor Swift Grammy

 

Biri modanın en güçlü kadını, diğeri ise müzik dünyasının en genç güç sembollerinden. Anna Wintour ve Taylor Swift’i aynı cümlede anmamızın nedeni yalnızca güçleri değil, Wintour’un yıllardır tekeline aldığı bob saç modeli. 58. Grammy Odülleri’nde Anna Wintour esintili yeni saç kesimiyle karşımıza çıkan Taylor Swift’e, üç ödülü birden toplayınca ayrı bir cesaret gelmiş doğrusu.

Teknoloji Kurbanı Adele

Bazen detonenin yanından bile geçmediği kusursuz sesiniz, piyanoya takılan mikrofonun arıza çıkarmasıyla teknoloji kurbanı olabilir. Adele de bu talihsizlikten nasibini aldı. Kafana takma Adele, senin sadece bir “Hello“ demen yeterli.

Justin Bieber’ın İlk Grammy’si

Justin Bieber Grammy 

Ve Justin Bieber dün gece ilk Grammy Ödülü’nü kazanarak dosta düşmana selam gönderdi. Geceye kardeşiyle birlikte katılan Justin'in abiliği sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, Bieber hayranları dünü neredeyse bayram ilan etti.

Kanye West’e Mesaj mı Var?

58. Grammy Ödülleri’nde büyük zafer kesinlikle Taylor Swift’e ait. Ödül konuşmasında, “Etrafta başarınıza engel olmaya çalışan bir sürü insan var. Bu insanları engellemenin en güzel yolu, işinize bakmak.“ diyen Swift'in, birilerine mesaj verme çabası apaçık ortada. Umarız bu isim Kanye West değildir ve MTV Video Music Awards gecesinde birbirlerine uzattıkları barış çubuğu geçerliliğini yitirmemiştir.

grammy

12 Yaşındaki Piyanist 

Joey Alexander

Yeteneğin bir yaşı ve sınırı yok. 12 yaşındaki piyanist Joey Alexander bunun kanıtı. Dün gece muhteşem bir performansa imza atan Joey, tüm zamanların en genç Grammy adayı.

Sürpriz Sunucu Beyoncé

Beyonce

Gecenin en sürpriz konuğu Beyoncé oldu. En prestijli Grammy'yi sunmak için sahneye çıkan Beyoncé, Yılın Kaydı ödülünü  “Uptown Funk,”  şarkısıyla Mark Ronson'a takdim etti. 
 

ETİKETLER: 58. GRAMMY ÖDÜLLERİ , BEYONCE , TAYLOR SWİFT , JUSTİN BİEBER , KANYE WEST , ADELE , 2016GRAMMYAWARDS