01 Şubat 2018

5 Farklı Ofis İçin 5 Stil Önerisi

Son dönemlerin modası evi ofise çevirmek değil ev gibi ofislere taşınmak. İstanbul'un en cool 5 ortak çalışma ofisi için farklı stil önerisini keşfedin.

1. Kolektif House 

İstanbul'da açılan ilk kolektif çalışma alanlarından olan Kolektif House, duvarlarındaki çizimleri, dekorasyonda kullanılan detayları, güler yüzlü çalışanları ve sakin ortamıyla ofiste değil evinizde gibi hissettirmekte oldukça başarılı. Üç katlı binada rahatça gezinebilmek için kısa topuklu rahat bir ayakkabı giymekte yarar var. Mesai saatlerinden sonra yapılan Kolektif partilere hemen uyum sağlayabilmek içinse yüksek bel kumaş pantolon ve kısa kesimli bir kazak giymek son derece ideal. 

dell kolektifhouse

2. Impact Hub

Impact Hub'daki girişimciler arasına katılacaksanız mottonuz, 'ne kadar rahat o kadar iyi' olmalı. Sezonun vazgeçilmezi Balenciaga spor ayakkabıları ofis ortamına uyarlamak için kumaş pantolonla tamamlayabilir, farklı aksesuarlarla görünümünüze renk katabilirsiniz.

dell kolektifhouse 

3. Soho House Istanbul

Çalışma alanı olarak da kullanılabilen Soho House, özellikle hafta içi gündüz saatlerinde sakince çalışmayı sevenler için ideal bir ofis ortamına dönüşüyor. Dell XPS'inizi kapatıp hızlıca akşamki partiye geçmek isterseniz Soho'ya gelirken yüksek ökçeli botlarınıza mini eteğiniz ve kaşe kabanınız eşlik edebilir.

 dell kolektifhouse

 

4. WorkHaus

Dell XPS'inizin karşısında geçireceğiniz saatlerin hem verimli hem de konforlu olmasından yanaysanız WorkHaus tam size göre. Gerek dekorasyonu gerek diğer çalışanlarıyla rahatlığı benimseyen ve home office'den bir adım uzakta olan WorkHaus'da oversize kazaklar, rahat jeanler ve ugly sneaker'lar her zaman en iyi çözüm. 

 

dell kolektifhouse

5. Workinton

Günlük programınızda önce masa başında çalışıp, işiniz biter bitmez de sosyalleşeceğiniz mekana adım atmak varsa, bol bir kumaş pantolonu sezonun gözdesi mesaj kaygılı bir kazak ve iddalı bir kolyeyle tamamlayabilirsiniz. 

 dell kolektifhouse

 

 

ETİKETLER: DELLXPS