12 Şubat 2020

Oscar de la Renta'dan Rorange Dudaklara Dönüş

YAZI: EKİN KURBETÇİ

oscar-de-la-renta-rorange-runway-beauty-makeup

Fotoğraf: Go Runway

New York Moda Haftası kan kaybetse de, söz konusu güzellik portreleri olunca bizi yüksek dozda heyecanlandırmaya devam ediyor. Önümüzdeki kışa ait makyaj trendlerinin ilk sinyallerini veren defilelerden Oscar de la Renta, sade ama çarpıcı detaylarıyla ilham panomuza yerleşti bile.

Son sezonlarda gerçek kırmızı ve bordo tonlarına dönüş olsa da turuncuya göz kırpan rorange dudaklar, kırmızı tonlara alternatif arayanların gizli silahı olmaya devam etmişti. Ancak Oscar de la Renta'nın çağrısıyla görüyoruz ki, rorange rujlarımızı çekmeceden çıkartıp sık kullanılanlar arasına eklemenin vakti geldi.

oscar-de-la-renta-rorange-runway-beauty-makeup

Fotoğraf: Go Runway

New York Moda Haftası kapsamında geçekleşen Oscar de la Renta defilesinde, siyah tonlardan parlak fuşyalara, ışıltılı dokulardan desenli görünümlere, kombinleri kontrast ve enerjik tonuyla rorange dudaklar tamamlamış. Mat ve saten bitişli olarak iki formülle karşımıza çıkan bu enerjik ton, modellerin sade güzellik portrelerine hareket katmış.

oscar-de-la-renta-rorange-runway-beauty-makeup

Fotoğraf: Go Runway

İddialı dudaklar doğal, temiz, aydınlık bir cilt ve taranmış düzgün kaşlarla tamamlanarak makyajın havası modernleşmiş ve dengelenmiş. Siz de güzelliğinize cesur bir dokunuşn yapmak ve minimal ama gösterişli bir aura yaymak için rorange rujlarınızı şimdiden hazırlayın.

Kırmızının İki Yüzü: ‘Rorange’

ETİKETLER: OSCAR DE LA RENTA , NEW YORK MODA HAFTASI , DEFİLE MAKYAJI , KIRMIZI DUDAK , RORANGE