07 Haziran 2016

Yılın Moda İkonu Ödülü Beyoncé'nin

YAZI: İNAN KIRDEMİR

2016 için Beyoncé'nin yılı diyebilir miyiz? Bizce kesinlikle öyle. Formation dünya turu ile zirvenin sahibi olduğunu kanıtlayan Beyoncé'nin Lemonade etkisi hala geçmiş değil, kolay kolay geçeceğe de benzemiyor. Başarıdan başarıya koşan dünya yıldızı dün Amerikan Moda Tasarımcıları Konseyi tarafından düzenlenen CFDA Ödülleri'nde Yılın Moda İkonu Ödülü'ne layık görüldü.

Ödülü Diane von Furstenberg'in ellerinden alan Beyoncé, teşekkür konuşmasında eski günlere dönüp, Destiny's Child zamanına atıfta bulundu. O dönemde annesinin ve amcasının tasarladığı kostümlerle kendisini Games of Thrones'un ikonik karakteri Khaleesi gibi hissettiğini vurgulayan yılın moda ikonunun kendi stilini keşfetmesinde annesi ve amcasının rolü oldukça büyukmüş.

BeyoncéFotoğraf: Getty Images Turkey

Geceye Riccardo Tisci imzalı Givenchy'nin İlkbahar/Yaz 2016 erkek koleksiyonundan bir takım elbiseyle katılan Beyoncé, 80'lerin güç sembolü power suit'ün geri döndüğünü de kanıtlamış oldu. Beyoncé, hazır yılın moda ikonu ödülünü almışken, muhteşem yıldızın Lemonade'deki ikonik görünümlerini hatırlamadan geçmeyelim. Beyoncé'nin Lemonade'de ikonik stilleriyle sunduğu görsel şölene yakından bakmak için tıklayın.

ETİKETLER: CFDA , BEYONCE , LEMONADE , DİANE VON FURSTENBERG