21 Ocak 2019

Victoria Beckham'dan Açıklama: David ile Boşanmıyoruz!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Victoria Beckham, David Beckham

Fotoğraf: Darren Gerrish/Darren Gerrish/WireImage

Bir yanda Victoria Beckham. İyi bir anne, örnek bir eş ve başarılı bir tasarımcı. Diğer yanda dünyanın en meşhur futbolcusu, çeşitli anketlere göre en iyi babası ve erkek moda dünyası için tam bir stil ikonu, David Beckham. Dile kolay tam 19 yıldır evliler, dört çocukları var ve tüm dünyaya modern bir ailenin nasıl olması gerektiği konusunda örnek teşkil ediyorlar.

İngiliz Vogue'un, Beckham'ların aile boyu kapak yıldızı olduğu Ekim 2018 sayısını hatırlayın. Verdiği röportajda ilişkileri hakkında "David ile birlikte çok güçlüyüz. Birey olarak aynı güçte olur muyduk, bilmiyorum" demişti Victoria Beckham. Yıllar içerisinde defalarca çıkan boşanma ve ayrılık haberlerine böyle cevap vermişti. Fakat görünen o ki, bu açıklama bile boşanma dedikodularının önüne geçmek için yeterli gelmemiş. 

Son olarak The Guardian'ın hafta sonu ekine konuşan tasarımcı, "Yapılan asılsız haberler çok sinir bozucu olabiliyor bazen ama ilgilenmemeyi, duymamayı öğrendim. Çıkan tüm haberlerle PR ekibim ilgileniyor" diyor. "İnsanlar özel hayatımı merak ediyor. Bu merak bazen lehime bazen de aleyhime işliyor. Yine de motivasyonumu düşürmesine müsaade etmiyorum!"

Gördüğünüz üzere 'ateş olmayan yerden duman çıkmaz' deyimi Beckham ailesi için geçerli değil. Onlar gayet mutlular.

Victoria Beckham'ın 5 Güzellik İmzası

 

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , DAVİD BECKHAM , EVLİLİK , BOŞANMA