07 Haziran 2016

Versace'nin Süper Anneleri: Gigi Hadid ve Karlie Kloss

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Hafta sonu Zayn Malik ile ayrılıp ayrılmadığı hakkında çıkan haberlerle gündemden düşmeyen Gigi Hadid, özel hayatında işler yolunda gitmiyor gibi görünse de mutlu aile tablosunu Versace'nin Sonbahar/Kış 2016 kampanyasında profesyonel olarak çizmeye başladı. Kampanyada stillerinden asla ödün vermeyen çocuklu anneleri canlandıran Gigi Hadid ve Karlie Kloss, anne rolü için çok genç bulunmaları sebebiyle eleştiri oklarına hedef olsalar da, modern Versace kadınının hakkını verdikleri su götürmez bir gerçek.

Versace Sonbahar/Kış 2016

Donatella Versace, Sonbahar/Kış 2016 kampanyasında 1999 yılından bu yana hiçbir projede buluşmadığı ikonik fotoğrafçı Bruce Weber ile uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldi. Chicago sokaklarında gerçekleştirilen çekimlerde stil gücünü Versace'den alan modern hayatın süper anneleri başrolde. 

Donatella Versace, Bruce Weber ile yeniden buluşmaktan son derece memnun. Weber'in kendisine geçmişini geri verdiğini söyleyen Donatella, usta fotoğrafçının Versace ailesine geri dönmesini büyük bir mutlulukla karşılıyor.

Karlie Kloss

ETİKETLER: SONBAHAR/KIŞ 2016 , VERSACE , DONATELLA VERSACE , GİGİ HADİD , KARLİE KLOSS , BRUCE WEBER