23 Mart 2020

Ünlülerin Eğlenceli TikTok Çıkarması

YAZI: EKİN KURBETÇİ

hailey-justin-bieber-couple-celebrity-street-style

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ev inzivanıza biraz eğlence katmak istiyorsanız aradığınız çözüm ünlü isimlerde. Popüler sosyal medya platformu TikTok, Hollywood yıldızlarının yeni gözdesi. Bu furyaya dahil olan son isimler arasında ise Justin Bieber ve Hailey Baldwin de var.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Justin Bieber (@justinbieber)'in paylaştığı bir gönderi ()

Justin'in doğduğu yer, Canada Ontario'daki evlerinde dış dünyaya set çeken ikili, inziva sürelerini çektikleri TikTok videolarıyla neşelendirdi.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Just over here doing @tiktok while staying inside -Havie was creative director on this one

Jessica Alba (@jessicaalba)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sadece Bieber'lar değil elbette! Gönlünü TikTok'a kaptıran başka ünlüler de var. Bu listenin başında Jessica Alba ve Bella Hadid geliyor. Jessica Alba'nın videoları kızları Haven ve Honor'ın yönetmenliğine emanet. Anne kız üçlüsü, Tik Tok'ta yüksek tempo dans hareketlerini ve spor rutinlerini paylaşıyor.

Bella Hadid ise sessiz ve derinden hareket edenlerden. Süpermodel sır gibi sakladığı TikTok hesabını sosyal izolasyonunun 9. gününde, arkadaşı ile çektiği eğlenceli bir video ile duyurdu. Yıldızın birden çok videoya ev sahipliği yapan bir TikTok sayfası bulunuyor. Instagram'dan takip çağrısı yapan Bella 'Ellerinizi yıkayın.' uyarısı yapmayı da ihmal etmiyor. Ev halleriyle kamera karşısına geçen ve sosyal farkındalığa destek veren ünlüler, mesafeyi koruduğumuz bu zamanlarda yapabileceğimiz yaratıcı aktivitelere ilham veriyor.

ETİKETLER: JUSTİN BİEBER , HAİLEY BALDWİN BİEBER , BELLA HADİD , JESSİCA ALBA , TİK TOK