15 Kasım 2016

Tiffany'nin Geleneksel Yeni Yıl Işıltısı

tiffany

Tiffany&Co. 2017 yılını heyecanla ve sürprizlerle dolu bir şekilde kutluyor. Yeni yıl için hazırladığı “Make The World Sparkle” temalı Holiday kampanyası sizleri hem dünyayı daha parlak bir yer yapmak için hem de sevdiklerinizin dünyasına ışıl ışıl bir neşe verebilmeniz için çağırıyor.

Tiffany Holiday teması sadece "Mavi Kutu" ile verilen ışıltılı hediyenin önemini değil, aynı zamanda böylesine bir hediyeyi verenin de dünyasının aydınlandığını vurgular. Tiffany'nin Sonbahar kampanyasında da yer alan oyuncu Elle Fanning, Tiffany’nin yeni yıl için hazırlamış olduğu Holiday kampanyasının filminde de başrolde. 

Elle Fanning

Holiday kampanyasında güzel oyuncu muhteşem Tiffany Victoria koleksiyonunu ve Tiffany Soleste yüzüğü ile göz kamaştırıyor. Aynı zamanda, dünyanın en ünlü tektaşı olan Tiffany Setting ve Tiffany’nin en son tasarımlarından olan pırlantalı Tiffany T Square bileziği ile de kameralara poz veriyor. 

Tiffany mücevherleri eşi benzeri bulunmayan parlaklıkları ile bilinir. “Make The World Sparkle” kampanyası, Tiffany hediyesinin sadece anlık mutluluktan ibaret olmadığını, kalıcı bir değer ve bizi sevdiklerimizle daha da yakınlaştıran bir anlam taşıdığını hatırlatır.

ETİKETLER: TİFFANY&CO. , YILBAŞI , MÜCEVHER