25 Haziran 2020

Telefon Kılıfının Moda Hali

YAZI: İLKE BEYAZ

Akıllı telefonlar, hayatımıza girdiğinden beri elimizden düşmeyen teknolojik aletlerin başında geliyor. Telefon kılıfları ise orijinal ve eğlenceli tasarımlarıyla birer moda aksesuarına dönüştü. Deercase, rengarenk, özgün ve kişiye özel tasarlanmış modelleriyle modanın yolunu teknolojik aksesuarlarla kesiştiriyor. Markanın 16 farklı koleksiyonundan günlük modunuza uygun binlerce tasarım, stilinize eşlik etmeye hazır.

20-06/23/airpodiphone2.jpg

Düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı en yüksek seviyede koruma vaat eden Deercase’in yeni koleksiyonu ArtyCase; geometrik desenleri, ikonları, motto’ları, uzaydan ve doğadan esinlenen tasarımlarıyla ön planda. Kreatif yaklaşımı ve canlı renkleriyle öne çıkan Deercase Neon serisiyse, geceleri ışık saçan özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi. Çiçekler, yapraklar, gezegenler ve hayvanların süslediği 54 farklı tasarım sizi bekliyor.

20-06/23/55edited.jpg

Son zamanların yükselen dekorasyon trendi mermer yüzeyler de telefon kılıflarına taşındı. Geometrik motiflerin mermer deseniyle buluştuğu Deercase Mermer serisinde, ürünleri farklı kılıf seçenekleriyle kişiselleştirmek mümkün.

Nostalji severlere özel hazırlanan Deercase Retro koleksiyonu, 50’li, 60’lı, 70’li popüler kültür öğelerine referans yapan desenleriyle geçmişi bugüne taşıyor. Retro serisinde yer alan ürünler de farklı kılıf seçenekleriyle kişiselleştirilebiliyor.

20-06/23/d71-banner-1592939328.jpg

Binlerce tasarım seçeneğiyle Deercase, sadece iOS değil Andorid işletim sistemine sahip birçok marka ve model için de geniş ürün seçeneği sunuyor. Şeyma Subaşı’nın favori motto’larının yazılı olduğu, onun renkli dünyasını yansıtan, özel işbirliğiyle dikkat çeken Şeyma x Deercase koleksiyonunu ve stile göre kişiselleştirilebilen seçenekler arasından her zevke uygun kılıf modellerini incelemek için deercase.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

ETİKETLER: TEKNOLOJİ , DEERCASE , TELEFON KILIFI