17 Haziran 2016

Taylor Swift Tom Hiddleston ile Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Calvin Harris hayranlarının "Taylor Swift, ne kadar da çabuk unuttu!" sitemlerini duyar gibiyiz. 10 adımda takip ettiğimiz Taylor Swift ve Calvin Harris ilişkisinden de anlaşıldığı üzere, çiftin birbirlerine çok yakıştıkları gözle görülen, su götürmez bir gerçek. Ne yazık ki Taylor Swift ve Calvin Harris geçtiğimiz günlerde birlikteliklerini sonlandırarak, bizlere her güzel şeyin bir sonu olduğunu yeniden hatırlattı. Genellikle ayrılan çiftlere bir müddet yalnızlığın tadını çıkarmaları, kırılan kalplerini onarmaları ve yeni bir aşka yelken açana kadar bir önceki ilişkide dalgalanan denizlerin yeniden süt liman olmasını beklemeleri önerilir. Taylor Swift, önerilerin aksine Calvin Harris rüzgarı henüz tam anlamıyla dinmeden başka bir aşk hikayesinin kahramanlığına çoktan soyundu. 

The Sun gazetesinde çıkan fotoğraflarda, Tom Hiddleston ile romantik bir sahil yürüyüşündeyken görüntülenen Taylor Swift'in sosyal medya hesapları yeni bir başlangıca hazır olduğunun sinyallerini zaten veriyordu. Instagram'da Calvin Harris ile paylaştıkları bütün mutlu fotoğraf karelerini yok eden ünlü müzisyen, yeni aşkıyla yeni anılar biriktirmek için hazır ve nazır. 

Taylor SwiftFotoğraf: @swiftiemoment13

Calvin Harris de sosyal medya hesaplarından Taylor Swift'e dair bütün izleri silmiş durumda. Eski aşkınızı sosyal medya hesaplarınızdan silmek, birlikte paylaştığınız anların ve anıların gerçekliğini değiştirmiyor ama yeni bir başlangıç için bembeyaz bir sayfa açılmasına yardımcı oluyorsa, dijital çağın ilişki bitirme butonu 'sil'e elbette basılabilir. Bundan sonra gözler Calvin Harris'in üzerinde. Bakalım, Calvin Harris de Taylor Swift kadar hızlı davranacak mı?

10 Adımda Taylor Swift & Calvin Harris İlişkisi

ETİKETLER: TAYLOR SWİFT , CALVİN HARRİS , TOM HİDDLESTON , SOSYAL MEDYA