14 Mayıs 2013

Tanıtım: Nokia Lumia 720

Lumia ailesinin en genç üyesi Nokia Lumia 720, şık ve ince tasarımına ek olarak üstün navigasyon teknolojisi HERE ve en son teknoloji kamera lenslerini tek cihazda buluşturuyor. Modayla teknolojiyi birleştiren Nokia Lumia 720, stil sahibi kullanıcılar için renkli bir alternatif.

İnceliği ile ön planda olan Nokia Lumia 720 tek parçalı gövde tasarımı, parlak kapakları ve canlı ekranı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Nokia Lumia 720, muhteşem Carl Zeiss optiği ile gece gündüz daima net fotoğraflar çekmeyi sağlıyor. Sosyal açıdan aktif kullanıcılar için tasarlanan Nokia Lumia 720, muhteşem Carl Zeiss optiğini Nokia’nın gece gündüz daima net fotoğraflar çekmeyi sağlayan, f1.9 diyafram açıklığıyla birleştiriyor. HD kalitesindeki 1.3 megapiksel geniş açı lensleri ile Nokia’nın en iyi performanslı ön yüz kamerasını da içeriyor. Hem arkadaşlarla grup fotoğrafları çekerken, hem Skype’ta görüntülü konuşma yaparken mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

Telefonu yan tutarak çevrenizdeki bütün mağaza, restoran ve işletmeleri karşınıza çıkaran HERE City Lens, Nokia Lumia 720’nin dikkat çeken özelliklerinden.

Nokia Lumia 720, moda ile içiçe yaşayan kullanıcıların stillerini tamamlamaları için, farklı renk seçenekleriyle ellerinden düşürmeyecekleri bir teknoloji harikası.

 

Nokia Lumia 720 ile En İyiler için tıklayın.

 

İlgili Başlıklar