28 Kasım 2013

Tanıtım: Bonubon.com'dan yılbaşı sürprizlerini kaçırmayın

İyi yaşamaktan ödün vermeyenlerin adresi bonubon.com 3 Aralık Salı günü ünlü markalarla elit kullanıcı kitlesine ulaşan sürpriz bir alışveriş şenliği düzenliyor. Vogue Türkiye'yi Twitter'da takip edenler de bu şenlikte yer alan seçkin markalardan çok özel hediyeler kazanıyor.

 

Nasıl?

28 Kasım Perşembe, 29 Kasım Cuma ve 2 Aralık Pazartesi günleri her sabah saat 11:00'de sorulacak soruya #YılbaşıAlışverişŞenliği etiketiyle cevap verin. Vogue Türkiye editörleri en yaratıcı cevabı seçsin, kazanan siz olursanız hediyeniz bonubon.com'la ayağınıza gelsin. Yanıtlarınızı 16:00'ya kadar verebilirsiniz. Kazanan kişiye Direct Message ile ulaşabilmemiz için mutlaka Twitter'da @vogueturkiye hesabını takip etmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Kazanan kişi aynı akşam 17:00’de Vogue Türkiye hesabından mention’lanarak duyurulacaktır. Kazanan kişinin irtibat bilgileri Direct Message ile alınacaktır.

 

Peki neler kazanacaksınız?

 

 

28 Kasım Perşembe

Molton Brown'dan amber cocoon el sabunu, el losyonu ve 12 parçalık duş jeli seti.

29 Kasım Cuma

Fillerin uğurundan ilham alınan Esra İnceefe tasarımı bileklik. Yeni yılda uğur getirmesi için...

 

 

2 Aralık Pazartesi

Begart marka işlemeli deri cuff.

 

 

Yılbaşı Alışveriş Şenliği hakkında:

Birbirinden seçkin 100 markanın katılacağı Yılbaşı Alışveriş Şenliği, 3 Aralık 2013 Salı günü saat 10.30-21.00 arasında Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus Otel'inde gerçekleşiyor. Her dönem farklı deneyimler ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Bonubon.com, Yılbaşı Alışveriş Şenliği organizasyonu ile sıradışı bir ortamda erken yılbaşı alışveriş keyfini yaşama fırsatı sunacak. 

Etkinlikte Armani Jeans, Porsche Design, Capritouch, Riviera Maison, Haremlique, Godiva, Fenix, Bee Goddess, Jacadi, Tumi, Tartine et Chocolat gibi markaların yanı sıra, dinlenme alanında Dolce ve Doors Akademi özel tatlar sunuyor.

Yer alan markalardan seçilen müziğe ve atmosfere kadar her şeyiyle benzersiz olan Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde kapı giriş ücretlerinden elde edilen gelir Darüşşafaka Cemiyet’ine bağışlanacak.

Her köşesinde iyi düşünülmüş farklı bir öneri ile karşılaşacağınız etkinlikte, tüm sevdikleriniz ve yakınlarınız için özel bir hediye bulmanız mümkün. Üstelik yılbaşı hediye alışverişinizi son dakikaya bırakmadan tüm hediyeleri bir günde tamamlayabilir ya da fikir sahibi olabilirsiniz. 

 

 

İlgili Başlıklar