29 Nisan 2015

Style.com’da Yeni Dönem

YAZI: YONCA KARATOPRAK

Jonathan Newhouse bu dönüşümü “Dünya çapında dergilerimiz ve web sitelerimizin 300 milyondan fazla takipçisi var. Şimdi bu ilişkiyi destekleyecek büyük bir üs yaratıyoruz” diyerek açıkladı. Style.com’un e-ticaret sitesi olacak yeni platformu, İngiltere’de bu sonbaharın başında yayına giriyor. Bunu Amerika ve büyük global pazarlar devam edecek.
 
Vogue Amerika’nın içerisinde Voguerunway.com adıyla yayınına devam edecek yeni dönem online alışveriş sitesi, hedef kitlesi Vogue, GQ ve Vanity Fair okuyucuları olan moda, güzellik ve seyahat alanlarında lüks alışverişin öncüsü olacak.  
 
 
Condé Nast International Genel Başkanı Jonathan Newhouse, Vogue Amerika Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour
Fotoğraf: Getty Images Turkey
 
 
Style.com Anna Wintour’un artık yakın markajında. Yeni dönemde Style.com’un Genel Yayın Yönetmeni Dirk Standen direct olarak Wintour’a raporlayacak. Böylelikle  Vogue Amerika Genel Yayın yönetmeni Anna Wintour imparatorluluğuna yeni bir cevher daha katmış oluyor.
 
Tek başına bağımsız faaliyet gösterecek yeni Style.com yeni adıyla Voguerunway.com’a ise Condé Nast ve Condé Nast International’ın e-commerce direktörü Franck Zayan başkanlık edecek.

 

ETİKETLER: ANNA WİNTOUR , STYLE.COM , JONATHAN NEWHOUSE