22 Eylül 2020

Stil Sahibi ve Cesur Bir Gelecek

Gelecek bilinmezlerle dolu olduğu için zaman zaman korkutucu olsa da geleceği şekillendirme fikri ve belirsizliğin heyecanı yadsınamaz. Belli olan bir şey varsa o da hayatımızı kolaylaştıran cihazlar sayesinde önümüzdeki dönemin daha stil sahibi ve teknolojik olacağı. Samsung’un 1 Eylül’de gerçekleştirdiği Unfold etkinliğinde tanıttığı Galaxy Z Fold2, zarif ve cesur tasarımıyla bunun işaretini veriyor.

Samsung

Samsung’un üçüncü nesil katlanabilir cihazı Galaxy Z Fold2, size geleceğin bir parçası olma hissini yaşatıyor. Geleneksel telefon ekranı ya da iki ekran boyutunda geniş ekran kullanma deneyimi sunan cihaz, açık veya kapalı şekilde Galaxy Fold serisinin en geniş ekranına sahip. 

Samsung Galaxy Z Fold2’nin en büyük sürprizlerinden biri de, esnek çekim modu. Son teknoloji ürünü cihazla, pek çok görseli yan yana görüntüleyebiliyor ve ön izleme yapabiliyorsunuz. Otomatik kadrajlama modu, ister eller serbest ister normal çekimde olsun, görseldeki ana nesneyi odakta tutarak size yardımcı oluyor.

Samsung

Samsung Galaxy Z Fold2, parlak tasarımının yanı sıra Mystic Black ve Mystic Bronze renkleriyle stilinize uyum sağlıyor.  Üstelik 2 Eylül – 2  Ekim arasında ön sipariş ile satın alacaklara Galaxy Buds Live hediye! Galaxy Z Fold2 hakkında daha fazla bilgi ve ön sipariş vermek için: shop.samsung.com/tr

ETİKETLER: SAMSUNG GALAXY Z FOLD2 , GALAXY Z FOLD2