21 Kasım 2014

Sınırsız Deri

Unlimited Leather defilesi 9. İstanbul Deri Fuarı kapsamında TÜYAP’ta gerçekleşti. Mefi, Adamo, Lento Fur, Derimod, Emelda by Deniz Berdan, Elibol by Simay Bülbül ve Punto by Hakan Yıldırım gibi önemli marka ve tasarımcılar tamamen deri ve kürkten oluşturdukları tasarımlarıyla 2015/16 trendlerini sergiledi. Didem Soydan ve Tülin Şahin, iddialı tasarımlarla podyumda yer alan isimler arasındaydı. Ruken Mızraklı’nın ev sahipliğinde düzenlenen defilenin styling’ini Sibel Arna, koreografi ve prodüksiyonunuysa Öner Evez üstlendi.

 

Defile öncesinde, ortalık henüz sakinken Deniz Berdan ile sohbet ettik. Emalda by Deniz Berdan koleksiyonunu sergileyen Berdan bu kez defileyi perde arkasından değil ön sıradan eşi ve oğluyla izleyeceği için mutluydu. Simay Bülbül ve Hakan Yıldırım ise heyecanlarını perde arkasında tüm ekiple birlikte yaşadı. Backstage'de modeller boş kalabildikleri saniyeleri selfie ve birbirlerinin fotoğraflarını çekerek değerlendirdi.

 

Defileyi izleyenler arasında Demet Sabancı Çetindoğan, Leyla Alaton, Feryal Gülman, Heves Ekinci, Gül Gölge Saygı, Roksi Garih, Aylin Tahincioğlu, Buket Taşdelen, Ayşe Kuçuroğlu, Işıl Reçber, Suzan Toplusoy, Etel Baler, Berrin Yoleri, Dilek Türker, Yasemin-Nedret Taciroğlu, Ahu Orakçıoğlu, Nazlı Goldenberg, Başak Dizer ve Atıl Kutoğlu gibi isimler vardı.

 

ETİKETLER: İSTANBUL DERİ FUARI , TÜYAP , VOGUE TÜRKİYE , UNLİMİTED LEATHER , 2015/16 TRENDLERİ