25 Aralık 2014

Room Teşvikiye’de İndirim Günleri

Elif Cığızoğlu, Özgür Masur, Eda Erdoğan, Ayşen Armağan, Meltem Özbek, Zeynep Ökmen, H by HakanYıldırım, Eda Güngör ve Ben Sana Bulurum’un 2014 Kış koleksiyonları Room Teşvikiye’de yılbaşına özel bugünden itibaren 3 gün indirimde.

 

 

Yılbaşı gecesi için alternative çözüm arayanlar için Room Teşvikiye’nin Moda Direktörü Yasemin Eke der ki “Yılbaşı akşamı öncelikle gideceğiniz mekana uygun giyinmek çok önemli. Kendi stilinizi yansıtabileceğiniz key parçalar seçebilirsiniz. Eğer yemekli bir davete gitmiyorsanız skinny pantolonlar üzerine payetli üstler seçebilirsiniz. Ayakkabı seçimi olarak o akşam topuklu botlar yerine mutlaka stiletto tercih edilmesini öneririm. Daha klasik yemekli davetlere katılacak olanlar ise payetli mini elbise giyebilinir. Elbiseniz mini olsa bile sırt dekolteli yada yırtmaçlı bir seçim sizi diğer davetlilerden ayıracaktır. Herkesten farklı olmak isteyenler için dar feminen deri elbiseler iyi bir tercih olacaktır. Aksesuarınızla kıyafetlerin kombinlemeyi  unutmamanızı belirtmek isterim. Eğer çok payetli bir elbise tercih edilirse, gümüş takılar takılabilir. Pantolonlu bir kombin yaptıysanız yarı değerli taşların kullanıldığı aksesuarları kullanabilirsiniz. O gün rahatça hareket edebilmek için minik ince uzun saplı çantalar size gece boyunca kolaylık sağlayacaktır.

 

Room Teşvikiye Moda Direktörü Yasemin Eke

 

25 - 27 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek özel indirim için Room Teşvikiye’yi saat 10.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

ETİKETLER: HAKAN YILDIRIM , ÖZGÜR MANSUR , MELTEM OZBEK , ROOM TEŞVİKİYE , ELİF CILIZOĞLU