04 Ocak 2021

Pierre Cardin'den Yenilikçi Stiller Taşıyan Koleksiyon

Pierre Cardin
Pierre Cardin

Pierre Cardin kadınına özel hazırlanan koleksiyon, günlük hayatta kullanılabilecek modellerle birlikte şık davetlerin vazgeçilmezi olacak dengeli parçaları bir arada barındırıyor. Kokteyl ve casual-chic elbise, zamansız slim suit, devore bluz, triko, denim ve yeni yıl için hazırlanan çantalardan oluşan kapsül koleksiyon, arzu edilen kadın modasına sofistike bir yaklaşım sunuyor. Toplamda 30 parça ile hazırlanan koleksiyonda yer alan kadın şıklığı yeniden hayat buluyor.

Koleksiyonun tamamı hayatın akışında cesur ve özgün tarzları deneyimlemek isteyen kadınlar için hazırlandı. Aquarel desenin yanında siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu koleksiyon şık ve benzersiz bir stil vadediyor.

Pierre Cardin

Birbirinden kullanışlı parçaların yer aldığı koleksiyon, vatka detaylarıyla hem geçmiş hem günümüz trendlerine göz kırparken, dijital desen kullanılarak tasarlanan parçalarıyla da dinamik bir stil yaratıyor. Takım elbiselerdeki maskülen tavrın saten kumaş  birlikteliği, iddiayı feminen bir tavırla yorumlamak isteyen kadınların beğenisine sunuluyor. 

Pierre Cardin

Ayrıca koleksiyon, şık ve rahatlığı bir arada sunan denimlerin basic trikolarla ve kadife efektli bluzlarla kombinlenebilmesine de imkan sağlıyor. Yeni bir yıla yenilenerek girmek isteyenler için hazırlanan özel koleksiyon, mağazalarda veya online satış kanallarında deneyimlemeniz için sizleri bekliyor.

 Pierre Cardin

ETİKETLER: PİERRE CARDİN , KAPSÜL KOLEKSİYON , MODA