08 Ocak 2017

Paris'te Büyülü Bir Yolculuk

Louis Vuitton, İlkbahar-Yaz 2017 reklam kampanyası “Series 6” ile romantizmin başkenti Paris'te büyülü bir yolculuğa davet ediyor. 

Louis Vuitton

Yaratıcı dehasını görsellikle buluşturan Bruce Weber altıncı seride Nicolas Ghesquière'in en sevdiği kahramanların cazibesini gerçek yaşama taşıyor. Büyük yazarlar, ödüllü şairler ve tanınmış ressamlar tarafından yıllar boyunca yüceltilen, hayranlıkla betimlenen kadın imgesi, Michelle Williams, Jennifer Connelly, Adèle Exarchopoulos, Sasha Lane gibi Louis Vuitton ile özdeşleşmiş yüzlerle, yeniden tasarlanan Paris için modern bir ilham kaynağı haline geliyor.

Louis Vuitton

Ile Saint Louis'de gerçekleşen ve Seine Nehri'nin romantik şiirselliğinden etkilenen çekimlerde Bruce Weber portrelerini güçlü siluetlerle canlandırıyor. Koleksiyonun görselliği, kültürel referanslarıyla “Parisienne” anların yansımasını içeriyor. Sezonun çantaları baş aktörler olarak sahneye çıkıp, bu güçlü kimlikler ile bütünleşiyor. Karakterler, büyük yazar Louis Aragon’un eserlerini kaleme aldığı, Dadaizm ve Sürrealizm gibi önemli entelektüel akımların ve politik hareketlerin merkez üssü olan Place Louis Aragon’da fotoğraflanıyor. 
Louis Vuitton

Bruce Weber’in yansıtmak istediği bu sanatsal coşku atmosferi dünyanın en avangart şehri olarak betimlenen Paris’te hayat buluyor.

Louis Vuitton İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON , SASHA LANE , MİCHELLE WİLLİAMS , 2017İLKBAHARYAZ